Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Жовт 2015

Віра Криштопа: «Щастя – бути собою»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Віра Криштопа – героїня Щастя на Народ UA. «Вірю в те, що кожна людина знайде своє щастя», – зичить вона.

Вірі 19. Вона родом із Павлограда Дніпропетровської області. Зараз навчається у Київському національному університеті на факультеті психології. Цікавиться книгами, фотографією, кулінарією. Читає наукові статті про мозок людини, а також статті із сімейної психології. Любить тварин, найбільше котів. Мріє про подорожі, особливо про поїздку до Ірландії. «У неї особливий шарм», – каже Віра. Планує стати НR-директором. У людях цінує допитливість і щирість.

– Як я розумію щастя? Як на мене, то воно полягає у тому, щоб бути собою і не втрачати себе ні за яких обставин. Бути такою, якою ти є, адже кожна людина – індивідуальність. Як чудово те, що ми маємо можливість насолоджуватись тим, наскільки ми всі різні і унікальні.

Щастя – бути такою дівчиною, якою пишаються та захоплюються, а в подальшому житті стати люблячою дружиною та матір’ю чудових діток, реалізувати себе як жінка.

Щастя – це саме життя, яке дарує нам так багато дивовижних моментів: можливість кохати і бути коханим; бути з рідними та друзями; бачити щирі усмішки маленьких діток; насолоджуватись дарунками природи; відчувати і бачити дивовижну красу навколо, помічати кожну дрібничку.

Щастя – мати змогу реалізуватись, допомагати людям, не дати їм розчаруватись у житті, чомусь навчити, показати, розділити із ними радість.

Мій життєвий девіз: хочеш бути щасливим – будь ним! Треба намагатися рухатись до своєї поставленої мети.

Вірю в те, що кожна  людина знайде своє щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему