Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Груд 2016

Віоліна Ситнік: «Щастя повсюди і повсякчас»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Віоліна Ситнік – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це коли біля кожного пунктику у wish-list’і, ставиш жирні галочки", – розповідає вона.

Віоліна Ситнік, м.Кам’янець-Подільський. Молода письменниця, авторка збірки оповідань «Особистий простір», співавторка веселих дівочих оповідань «Балачки про все на світі» та «Теревені аж до ранку». Обожнює хенд-мейдові прикраси та нічні прогулянки містом. Шалена читачка та кавоманка.

Що таке щастя?

Щастя – це вечір п’ятниці після важкого трудового тижня, коли два майбутніх вихідних здаються мало не вічністю; коли ти, зручно вмостившись у ліжку  і притулившись до теплого плеча коханої людини, будуєш наполеонівські плани на вікенд, хоча чудово знаєш, що не виконаєш їх.

Щастя – це коли біля кожного пунктику у wish-list’і (дехто ще робить карту бажань), ставиш жирні галочки. І нехай деякі мрії вперто не хотіли здійснюватися, пхали підступні палки в колеса твого життя, а проте ти потужним криголам прокладала свій шлях і йшла вперед.

Щастя – це в ось таку пору, як зараз, складати списки справ, які неодмінно потрібно виконати до Нового року, вирізати витинанки, піддавшись на вмовляння свого чада, який потім першим же зійде зі старту, бо в нього пальчики болять; пекти імбирне печиво та різдвяний кекс, збивати ноги в погоні за подарунками рідним і бурмотіти під ніс веселі пісеньки.

Щастя – це коли твій син допомагає писати оцей текст про щастя і говорить такі мудрі речі, що в тебе починає пощипувати в носі, а на очах іскряться сльози.

Щастя повсюди і повсякчас, просто треба вміти бачити його.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему