Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лют 2016

Вікторія Вознюк і щастя: «Потрібно просто цінувати те, що маєш»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Вознюк - героїня Щастя на НародUA. «Потрібно просто цінувати те, що маєш і робити все для того, щоб зберегти своє щастя», - каже вона.

Вікторія Вознюк, 22 роки, працює провізором й проживає у м. Вінниця. Любить вишивати, а більше – прогулянки з коханим чоловіком. Віка - щира жінка, вірна дружина, любляча донька, гарна подруга.

Що таке щастя

- Одна із моїх мрій уже здійснилась: я займаюсь тим, чим хотіла з юних років. Ще одна із мрій теж здійснилась. Я стала дружиною, коханого чоловіка.

Для мене "щастя" - це, перш за все, бачити здоровими батьків та близьких мені людей. Ще найбільше щастя - це знати, що носиш під серцем маленьке чудо від коханої людини.

Відчуття коли вперше відчуваєш щастя, ні з чим зрівняти неможливо. Емоції в той момент просто неперевершені, хочеться на весь світ закричати, про те, як круто. Все навколо стає яскравіше, з'являється посмішка, яку хочеться дарувати усім.

Рецепт щастя не такий і важкий. Потрібно просто цінувати те, що маєш і робити все для того, щоб зберегти своє щастя. А ще просто радіти. Радіти усьому, що бачиш навколо себе, кожному прожитому дню. Намагатись дарувати хоча би частинку щастя та добра близьким людям щодня.

 

Фото надіслане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему