Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Трав 2016

Вікторія Васильєва: «Іноді ми не помічаємо маленьку птаху щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Васильєва – героїня Щастя на НародUA. "Іноді ми не помічаємо, як над нами пролітає маленька птаха щастя й тихо просить: "Схопи мене!", – говорить дівчина.

Вікторія Васильєва, 16 років. Живе в маленькому й мальовничому місті Ніжині. Ходить до театральної студії, у вільний час малює.

Що таке щастя?

"Що таке щастя?", - кожен відповідає на це питання по-своєму. Хтось вбачає щастя в зіницях коханого, в букеті ромашок або ж щирій посмішці дитини, а для когось щастя - це прогулянки під зоряним небом або ж просто спілкування з друзями. Іноді ми не помічаємо, як над нами пролітає маленька птаха щастя й тихо просить: "схопи мене!". Ми часто губимося серед сірих барв буденності, часто кудись поспішаємо і забуваємо радіти тому, що маємо.

Для мене щастя - це займатися улюбленою справою. Я ходжу в театральну студію і обожнюю виступати. Просто виходиш на сцену й відчуваєш, як сотні, а то й тисячі дрібних промінчиків щастя пронизують наскрізь і змушують кожну клітину тіла насолоджуватися. Спочатку я боялася виступів і кожного разу виходила, немов босоніж по розпаленому вугіллю, але згодом я зрозуміла, що це і є моє щастя, що воно поряд, варто лишень міцно схопити його і тримати в своїх долонях.

iXCI672nM2YUmer25AkgDI

Я щаслива, коли чую ніжний голос мами, коли беру до рук аркуш паперу й починаю малювати або писати вірші. Я щаслива, коли перехожі на вулиці посміхаються, коли людська щирість справжня, а не ховається за тонною гриму, коли осінь виграє свою меланхолійну мелодію і коли настає весна. Щастя вміло ховається за густим шаром озону, зливається з колисковою вітру, але воно завжди поряд, іноді варто лишень заплющити очі й відчути себе щасливим!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему