Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Квіт 2014

Вікторія Супрунович: «Щастя - не забувати бути вдячним»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

В унікальній рубриці ЩАСТЯ - Вікторія Супрунович. Її щастя - це спорт, музика, усміхнена мама, море... Для Вікторії Супрунович головне - самовдосконалення і вдячність за все, що має.

«Життя - це трагедія, повна радості»

Бернард Маламуд

 

 DSCN0483

 

Вікторія Супрунович. Захоплення: професійно займається жіночим футболом, тренує дітей, тому постійно живе у світі спорту. Займається наукової роботою у галузі фізичної культури і спорту, проводить дослідження, цікавиться наукової літературою. 

Захоплюється подорожами, джазом та арт-хаусними театральними постановками, тому що "кожне таке враження спонукає до самовдосконалення та змін світогляду".

 

55382

 

-  Виявляється, не так просто визначити словами, що означає щастя. Мені подобається, що поняття щастя таке своєрідне, невловиме. Адже завжди є мотивація його шукати, відкривати у нових речах, словах, діях. Моє життя нерозривно пов'язане зі спортом, тому я щаслива, коли закінчую важке тренування, відчуваю втому у всьому тілі, але усмішка не сходить з вуст. Не можна описати справжнє щастя після закінчення виграної гри, коли на честь твоєї команди підіймають прапор України і мурахи біжать по шкірі.

 

DSCF8879

DSCN1013

 

Справжнє щастя відчуваю, коли просто бачу свою маму усміхненою, а ще - йдучи повз дерева, що квітнуть весною. А ще - музика... Як на мене, вона є одним з головних винаходів людства. У музиці я знаходжу себе і відповіді на свої питання.

 

 601864

 

Особлива моя пристрасть - це море. Не курорти і морські вечірки, а море о п'ятій ранку чи на заході сонця. Воно змінюється щохвилини і ніби володіє якоюсь мудрістю.

Для мене головне - не забувати бути вдячним за все те, що маєш зараз і за ті можливості, які тобі надаються. Адже щастя завжди поруч!

 

 

Фото надані Вікторією Супрунович

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему