Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Бер 2016

Вікторія Стил: «Щастя безмежне, бо ти можеш все»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Стил - героїня Щастя на НародUA. "Щоб стати щасливим, треба позбутися від усього зайвого. Від зайвих речей, зайвої метушні, а найголовніше, — від зайвих думок", - стверджує вона.

Вікторія Стил, 27 років, проживає у місті Одеса. Любить подорожі, музику, літературу. Цікавиться вивченням іноземних мов, Азією та всім світом.

Що таке щастя?

Щастя - це жити та бути здоровим тут і зараз. Воно для мене безмежне, тому що поки ти живий та здоровий - ти можеш все.

Щоб стати щасливим, треба позбутися від усього зайвого. Від зайвих речей, зайвої метушні, а найголовніше, — від зайвих думок. Ставте цілі, втілюйте мрії в реальність, та начхати що думають та скажуть інші. Це Ваше життя і тільки Ви вирішуєте, як його прожити. Якщо на вашому шляху стали труднощі  - долайте їх. Вони для цього і існують. Труднощами ми загартовуємо свій дух.

Щастя – у свободі дій та вчинків. Робити те, що приносить задоволення - означає бути вільним та щасливим. А це багато чого вартує в теперішній час.

Колись, але вже не пам’ятаю від кого, я це почула. Мені сказали, що існує три грандіозних закони щастя в нашому житті: треба щось робити, треба когось любити та треба на щось сподіватися. Просто і ясно.

Спробуйте дотримуватися цих трьох законів і побачите, як життя зміниться на краще та щастя постукає у Ваші двері.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему