Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Бер 2020

Вікторія Сопільняк: "Щастя є! Слід тільки озирнутися навколо себе"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щаслива, що занурена у світ любові до художнього слова з усіма його відтінками, що інколи можу побути на самоті з ним, глибоко зануритися у його красу", – розповідає Вікторія Сопільняк – героїня Щастя на НародUA.

«Мріям тепло»

87071450 508410873191549 8685734563386753024 n

Вітаю! Я - Вікторія Сопільняк, народилася у 1978 році у с. Чечелеве Кременчуцького району Полтавської області. Залюблена у природу рідного краю! Працюю у Чечелевській ЗОШ учителем української мови та літератури. Обрала цю професію за покликом серця. Прагну до саморозвитку та самовдосконалення, аби зацікавити учнів і дати необхідний багаж знань.

Захоплююсь поезією. Це музика, що звучить у моєму серці! Авторка збірки поезій «Мріям тепло». У співпраці з музикантами та співаками створила ряд пісень. Лауреат Міжнародної літературно-мистецької премії ім. Миколи Сингаївського у номінації поет-пісняр (2019р.). Член Ради Спілки літераторів «Славутич» (м. Кременчук), член Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури.

Одружена. Виховуємо з чоловіком двох синів.  

Мрію про видання другої збірки, хочу спробувати  себе у жанрі оповідань. Сподіваюсь, що близьке і рідне мені знайде свій відгук у серцях читачів!

Що таке щастя?

87196571 808332266335822 7080983714716450816 n

Що таке щастя? Таке маленьке слово, а стільки у ньому нерозгаданого, незвичайного, загадкового. Це невід’ємна частинка нашого життя. Це те, без чого неможливо існувати.

Для мене щастя - це перш за все моя родина. Щаслива, коли зранку дзвоню батькам і чую: «Привіт, донечко!». Серце одразу сповнюється теплом і радістю. Щастя – це мої діти!  Адже бути мамою – це найбільше щастя на землі, це невичерпне джерело натхнення і відчуття польоту! Мої сини – мої крила! Щаслива, бо поряд зі мною людина, яка мене завжди підтримує, допомагає у всіх моїх починаннях, надихає на нові творчі досягнення. Це мій коханий чоловік Юрій, з яким ми у парі 23 щасливих роки! Щаслива, бо маю рідну сестричку-однодумницю, з якою ми годинами розмовляємо і не можемо наговоритися!

Для мене щастя – це моя робота. 20 років працюю вчителем у школі і жодного разу не пожалкувала про це. Радію, коли учні залюблені у мій предмет і з нетерпінням чекають моїх уроків, коли вони досягають високих результатів не тільки на районному, але і на обласному рівнях. Яке ж це щастя, коли зранку вони біжать мене зустрічати, і я потопаю у їхніх теплих обіймах. Щастя – це вірити у кожного з них, підтримувати у всіх починаннях і радіти разом з ними!

Щаслива, що маю багато друзів. У моєму житті є люди, яких я з гордістю можу назвати справжніми друзями. І це прекрасно! Що б не трапилося, вони завжди зі мною! Я вдячна Господу  за те, що вони у мене є!

Щастя для мене – це  поезія,  творчість,  можливість ділитися з читачами своїми думками, поглядами, глибокими переживаннями. Адже пишу для людей, збираючи, наче ранкову росу, кожну нову думку й ідею, кожне слово… Сподіваюсь, що кожен віднайде у моїх віршах частинку себе, радість для свого серця та для найпотаємніших куточків душі! Щаслива, що занурена у світ любові до художнього слова з усіма його відтінками, що інколи можу побути на самоті з ним, глибоко зануритися у його красу.

Щастя є! Слід тільки озирнутися навколо себе і помічати у нашій буденності маленькі приємності!

 

У турботах минає життя:

Суєта, хвилювання, поразки.

Вічний пошук щоденного "я"...

А людині так хочеться ласки!

І гортаємо книг сторінки,

Що минулим пошарпані вміло.

І летять відчайдушно роки...

А людині так хочеться дива!

"Завтра" десь за вікном майорить,

Ірреальність руйнує надії...

І нещадно буденність гнітить.

А людині так хочеться мрії!

У молитвах спокута за гріх,

І лікуємо душу причастям...

А людині так хочеться втіх!

А людині так хочеться щастя!

Та яка б ця стезя не була:

Чи щаслива, чи долею бита...

А людина так прагне тепла!

А людині так хочеться жити!

                             Вікторія Сопільняк

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему