Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Черв 2015

Вікторія Січова: «Щастя – це бути поруч із людьми, яких любиш»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Січова - героїня рубрики Щастя. "Щастя - це, коли ти просто насолоджуєшся тим, що живеш", - каже вона.

Вікторія Січова, 13 років, проживає у с. Стрілківці Тернопільської області. Вікторія любить малювати, проявляє палкий інтерес до живопису та образотворчого мистецтва. Крім того, вона цікавиться різними видами спорту.

Що таке щастя?

- Я довго думала: а що є щастя для мене? Тепер я знаю! Щастя – це бути поруч із людьми, яких любиш, знати, що вони здорові, що в них все гаразд.

Щастя для мене - погуляти з братиком, допомогти йому порадою, зробити щось для своєї сім’ї, допомогти матусі. Мене охоплює приємне відчуття щастя і тоді, коли я дивлюсь на красивий захід сонця, на безхмарне чисте небо, на щиру усмішку близького друга.


Дивлюся я в темряву і думаю: невже люди щасливі, коли в них є мільярди і вілли? Ні, адже щастя не в матеріальних цінностях, а в духовних!

Одного разу і я відчула на смак щастя. Це, коли ти літаєш десь там далеко в небесах, не задумуючись ні на хвилинку про те, що далі буде! Це, коли ти усі чотири пори року зустрічаєш з коханою людиною! Це, коли ти просто насолоджуєшся тим, що живеш.

Так! Бути щасливим нелегко, адже за усмішкою хтось може ховати заплакані очі!

Щастя! Де його відшукати? Повірте! Часточка щастя є в кожному з нас!

Якщо Бог хоче зробити тебе щасливим, то він веде тебе найважчою дорогою, тому що легких шляхів до щастя не буває. Радійте життю і кожній прожитій хвилині!

 

 

Фото надане Вікторією Січовою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему