Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лип 2015

Вікторія Шолупата: «Щастя - це дитяча щирість»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Шолупата - героїня Щастя на НародUA. "Щасливими бувають тільки доброчинці. Віддавайте і Вам воздасться!", - говорить вона.

Вікторія Шолупата живе в місті Сколе. Улюблене заняття – гра на скрипці. Вікторія серйозно займається музикою. Також вона обожнює писати вірші.

Що таке щастя?

Нам так мало потрібно для щастя… Для когось щастя – це щоб чиїсь руки обіймали, щоб любили нас такими, які ми є, щоби очі світилися щастям, щоб кохання було взаємне та по-дитячому щире, щоб у серці палко і ясно горіло добро.

Щастя – це бачити, чути, говорити, дихати, відчувати, бути здоровим, вміти цінувати, не втрачати віру в чисту та світлу любов. Такі прості, але важливі речі.

Ми повинні жити, творити, вірити й знати, що ми маємо право кохати та бути щасливими на цій землі. Кожна людина має право на щастя. Нікого ми не можемо судити, тому що колись самі можемо помилитися.

Щастя – це мати мрію, йти до неї маленькими кроками, втілювати її в життя. Яке ж щастя, коли заповітна мрія збувається. Це неможливо передати. Тебе ніби несе на крилах щастя геть у далечінь, ти не відчуваєш землі під ногами. В такі хвилини хочеться зі всім світом ділитися своїм безкінечним щастям.

Нам так мало потрібно для щастя… Жити, любити, вірити та молитися. Нам потрібен мир та спокій. Щасливими бувають тільки доброчинці. Віддавайте і Вам воздасться!

 

Фото надане Вікторією Шолупатою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему