Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лип 2015

Вікторія Шміголь: «Щастя - це допомога людям і гармонія в собі»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня Щастя на порталі Народ UA - Вікторія Шміголь. «Життя - бумеранг, думки - матеріальні!», - заявляє наша сьогоднішня героїня Вікторія Шміголь.

Віка Шміголь навчається на 5-му курсі в КНЕУ ім. В. Гетьмана за спеціальністю управління персоналом та економіка праці. Паралельно працює в Міжнародному благодійному фонді "Простір Святої Софії". Захоплюється написанням психологічних нарисів. Обожнює тварин, особливо коней та слонів. Іноді любить малювати портрети приємних людей з гарними очима.

shmigolshmigol8

- Я постійно намагаюсь все більше пізнати себе та природу, енергію всередині себе та оточуючих, адже це приносить мені щастя.

Моє щастя - це гармонія. Гармонія в собі. Для кожного щастя індивідуальне, а особисто для мене - це розуміння себе, чашка запашної кави, тепла ковдра, кохана людина поряд та дитячий сміх.

Насправді щастя живе всередині нас, воно - скрізь. Необхідно просто навчитись помічати його в кожному подиху життя. Ним просякнутий кожен з нас і кожна річ.

Бути щасливим легко - насолоджуватись кожним днем, залишатись дитиною і радіти кожній миті, а головне - рухатись вперед, адже життя - це рух та розвиток. І чим більше ми розвиваємось, навчаємось бути в гармонії, пізнаємо себе - тим більше ми щасливі.

Щастя – це допомога людям, які цього потребують. Адже я переконана, що на противагу суспільним явищам, які псують життя людей, існує позитивна сила, яка спричиняє зміни у житті на краще. У міру своїх можливостей, я дію, спрямовуючи сили, знання та матеріальні блага на те, щоб у людей, з якими мене зводить доля, у житті відбувалися зміни на краще, на їх обличчях з’являлася усмішка, з’являвся шанс на нове життя, а проблеми відступали. Я намагаюся своїм життям, своєю поведінкою та діяльністю показати оточуючим, що любити ближнього дійсно можна без користі для себе особисто, що брехня та користолюбство є ганебним явищем нашого суспільства, які на жаль, усе частіше домінують.

Я впевнена у тому, що ця справа є вкрай необхідною і корисною. Іноді навіть «крапелька» доброти та любові може коштувати набагато більше, ніж будинки, авто чи прикраси, адже ця «крапелька» дає можливість людині по-іншому подивитися на світ, вселяє у неї Віру, Надію та Любов. І коли кожен з нас бачить, що наша спільна справа дійсно приносить свої плоди, і навколо нас збільшується кількість усмішок на обличчях, то це і є та головна винагорода, яку не можна виміряти за допомогою критеріїв матеріальних цінностей.

Порада одна - любіть себе, життя, природу, людей, які вас оточують, і все, що віддаєте, повернеться вам у більшому обсязі. Життя - бумеранг, думки - матеріальні! Ми самі створюємо своє щастя і себе. Тому просто усміхайтесь, любіть, творіть добро і щастя супроводжуватиме вас завжди.

 

Фото надані Вікторією Шміголь

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему