Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лют 2019

Вікторія Пташинська: "Кожен із нас – щастя для когось"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Просто живіть, і ні про що не хвилюйтеся, я впевнена – ви будете щасливі", – каже Вікторія Пташинська – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Мрійниця, що вірить у людей та записує усе, що бачить навколо

52905268 825185311176226 6628133418272030720 n

Давайте познайомимось! Друзі та знайомі називають мене Вікою, у офіційних документах я фігурую як Вікторія Пташинська. Така собі вінницька мрійниця, що вірить у людей та записує усе, що бачить навколо. Зараз мешкаю далеко від дому, навчаюся у Польщі.

Усі 19 років була непосидючою та допитливою, хотіла спробувати все: 8 років фортепіано, танці, астрономія, йога, іноземні мови, вокал, шкільна газета та перші надруковані статті… У 17 пішла працювати на фабрику, щоб краще познайомитися з життям, у 18 спробувала себе у ролі синхронного перекладача і встигла попрацювати у кав’ярні. Зараз працюю репетитором, колекціоную перші твори своїх учнів та розповідаю таємниці швидкого навчання.

Більше за все, я люблю писати: складати зі слів людські долі, підбирати ключик до серця читачів і ділитися з ними найпотаємнішим. Мені не шкода, я дарую шматочок своєї душі кожному, як сувенір. Пишу прозу та вірші, в залежності від настрою: про страхи та мрії, надію та розпач, загалом, про усю палітру почуттів.

Окрім української та російської, говорю польською, англійською і німецькою, ходжу на курси з китайської і трішки знайома з іспанською. Я – шалений сангвінік, що обожнює відкривати людей та відкриватися самостійно.

Що таке щастя?

Таке багатогранне поняття, яке окреслити виявляється не так-то просто. Кожен із нас живе у власному маленькому Всесвіті, з власним його розумінням і відчуттям, тому і значення для щастя у кожного своє.

Як на мене, це поняття варто розділити на дві категорії, аби усе не переплутати: маленькі радощі та глобальне щастя. До першого я віднесу такі банальні речі, як свіжа постіль після важкого дня, смачна вечеря, улюблена музика та гарний захід сонця, коли на душі так добре. Ми почуваємо крила, коли чуємо теплі слова від важливої людини чи п’ємо каву у затишній кав’ярні. Скільки людині потрібно для маленького щастя? Іноді ми розуміємо, що насправді дуже мало, і на очі навертаються сльози.

Глобальне щастя – не мрія, а ціль, кожен може його досягти. Це цілий комплекс із окремих елементів: здоров’я, кохання, улюблена робота, що приносить задоволення, щасливі та успішні люди навколо, гарний відпочинок. Багато людей опускають руки, та кажуть «Це не для мене, у мене немає можливості, я цього не заслуговую». І Всесвіт це чує. Сила думок дійсно працює, секрет полягає у тому, що потрібно бути впевненим у виграші, та робити розумні ставки.

А ще, кожен із нас – щастя для когось. Маленьке сонечко, що може змусити світитись іншого яскравіше. Просто живіть, і ні про що не хвилюйтеся, я впевнена – ви будете щасливі.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему