Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Січ 2016

Вікторія Павлова: «Щастя - це діти»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Павлова - героїня Щастя на НародUA. "Коли вам погано – обійміть дитину. Ви зрозумієте, що все чудесно", - каже вона.

Вікторія Павлова, 36 років, проживає у Росії. Любить Україну, співпереживає та сподівається на мир! Цікавиться книжками про психологію, історію та любить подорожувати.

Що таке щастя?

- У мене щастя асоціюється з дитиною. Таке невимушене, невинне та щире, без краплі зла.

Коли вам погано – обійміть дитину. Ви зрозумієте, що все чудесно. Всі проблеми автоматично відходять на другий план. Вам стає тепло на радісно на душі від цієї щирої дитячої посмішки та почуттів. Вони несуть стільки позитиву.

Щастя – це бути здоровим, мати коло себе близьких людей, цінувати їх попри все.  Також, я відчула себе щасливою, побувавши у Львові. Знаєте, це місто надзвичайної краси. Всюди пахне шоколадом та кавою. Архітектура просто вражає. Кожна вуличка несе в собі неабияку історію. Мені дуже сподобалися люди. Вони такі добродушні та прості.

Також, я переживаю за розвиток подій на Сході України. Скільки ж крові пролито. Просто жах. Сподіваюся на закінчення цієї клятої та безглуздої війни. Нам тут в Росії кажуть протилежне, але світ не сліпий. Всі бачать, хто заварив цю кашу. Шкода, що саме на теренах України це сталося.

Миру Вам та добра!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему