Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


04 Черв 2018

Вікторія Оліщук: "Щастя – встигнути все наплановане"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – мати улюблену справу і жити нею. Щастя – дарувати любов іншим та бачити їх щасливими", – розповідає Вікторія Оліщук – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Залюблена в поезію і запах нечитаних сторінок

19030390 1730157023948106 1529845529598923136 n

Народилася у селі Кульчинки, що на Хмельниччині. Це те місце, яке завжди буде найріднішим, найтеплішим і найчарівнішим, хоча дороги там – суцільна халепа, чесно.

Студентка ІІ курсу магістратури КНУ імені Тараса Шевченка (спеціальність «Загальне і порівняльне літературознавство»). Залюблена в поезію, запах нечитаних сторінок, а ще тішуся автографами в книжках. (Мене це може вбити).

Писати любила ще з дитинства, особливо по шпалерах, вікнах, наволочках, футболках і джинсах. Найбільше була «захоплена» цим заняттям мама. А далі вже були і перші вірші-оповідки-казки в блокнотах і записниках.

Що таке щастя?

Щастя – телефонувати найріднішій у світі людині і знати, що вона відповість. Щастя – встигнути все наплановане, хоча воно здавалося непідйомним і максимально складним.

Для мене щастя – не щось глобальне. Це маленькі дрібнички, з яких і складається життя. От думаєш про людину і раптом вона тобі пише чи зустрічає посеред вулиці. Щастя! Збирати  з мамою суниці, пекти торт без рецепту, говорити і вгадувати наступну думку одна одної. Чим не радість?!

33776698 1875772346053239 3977317914289111040 n

Щастя – коли зовсім незнайомі люди за короткий проміжок часу стають надзвичайно близькими та важливими, хвилюються і радіють за тебе. Щастя – це обійми коханої людини після довгої розлуки, це сльози прощань та зустрічей. Навіть вдало взятий квиток на потяг теж щастя. Щастя – дописати ті рядки, які бентежать весь день, і нарешті заснути. Щастя – бути найкращою подружкою для маленьких племінниць. Щастя –  це старенькі дідусь і бабця, що чекають вдома, аби розпитати, чи «стоїть ще Київ?» і пожалітися на свої болячки між іншим. Щастя – радіти успіхам брата і відчувати його всеохопну підтримку. Щастя – бути для когось «маленьким дівчатком», незважаючи ні на що. Щастя – мати улюблену справу і жити нею. Щастя – дарувати любов іншим та бачити їх щасливими.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему