Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Вер 2015

Вікторія Оберемок: «Щастя - це діти»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Оберемок - героїня Щастя на Народ UA. "Для мене особисто щастя – це моя сім'я", - говорить вона.

Вікторія Оберемок, 36 років, мешкає під Харковом, в чарівному куточку Слобожанщини – смт. Нова Водолага. Найулюбленіше заняття – це в'язання. З великою радістю беру замовлення з усієї України, в'яжу як для діточок так і для дорослих.

Що таке щастя?

- Щастя в кожного своє. Для когось це гроші, розкіш, слава, кар'єра, подорожі, а для когось здорові і живі батьки, вірні і надійні друзі, веселі і безтурботні діти, рідна та кохана людина, яка йде з тобою по життю.

 А для мене особисто щастя – це моя сім'я, мої батьки, коханий чоловік, рідний  брат, але найголовніше – це мої хлопчаки. Колись, дуже давно, мені винесли вирок - "безплідність", і в цю мить все зламалося.  Потім були доктора, лікарні, лікування, купа гормонів, опускалися руки. В кінці кінців до тридцяти років я залишилася одна серед своїх одноліток, які вже давно вийшли заміж та народили чудових діточок. Було боляче і образливо: "чому я?". Почуття самотності серед натовпу переслідувало все частіше і частіше. Воно мене довго не покидало. Але не буває щастя без нещастя. Все змінилося в один чудовий день.

Він написав просто так "привіт, як справи, давай познайомимося". Здавалося б, банально і не оригінально, але тоді щось в душі здригнулося. Далі квіти і цукерки, перше незручне "кохаю", а пізніше "давай спробуємо пожити разом", і страшне зізнання "я безплідна, навіщо тобі така", а у відповідь "сонце, все буде добре, в нас все вийде".

Через 2 місяці я зрозуміла, що завагітніла. Лікарі не вірили своїм очам, насилу вірила я, чоловік говорив "прорвемося", знову лікарні, гормони, уколи, нерозуміння лікарів (як так може бути?) і, нарешті, згорток щастя на моїх руках, а через три роки - ще один красунчик. Ви би бачили здивовані очі лікарів, які роками нічого не могли вдіяти.

І тепер я по-справжньому щаслива, і кожен день кажу своїм чоловікам, що я їх дуже люблю, всіх трьох.  Я щаслива, коли посміхаються мої діти.  Я щаслива, коли онуки обнявши бабусю говорять "бабаська я тебе сино-сино любу, дай цукерку". А ще я дуже хочу щоб два моїх щастя знайшли своє неповторне щастя у майбутньому, як і ми з чоловіком одне одного.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему