Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Вер 2018

Вікторія Михайловська: "Щастя не може тривати вічність, але я вірю у його безсмертні миті!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Ще й досі відчувається аромат літа – скошена травичка нагадує про спекотні сонячні дні, але запах осіннього диму повертає до дійсності. У душі панує спокій та гармонія. Це і є щастя!" – розповідає Вікторія Михайловська – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Люблю спілкування, нові знайомства та подорожі

41377076 263644447822524 3076886404458872832 n

Моє ім’я Вікторія, мені 28 років, маю спеціальність викладача, але працювала у відділі контролінгу, менеджером по підбору персоналу, наразі – менеджер з адміністративної роботи. П’ятий рік поспіль беру активну участь у проекті «Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest»|ШеФест» - я координатор волонтерів.

Надзвичайно люблю спілкування, нові знайомства та подорожі (з чоловіком подорожуємо автостопом – поки відвідали Азербайджан, Білорусь, Грузію, Польщу, Чехію і трохи України також «обкатали»). Приймаємо у себе мандрівників та просто цікавих людей за програмою #kauchserving і самі користуємося її послугами.

Що таке щастя?

41332509 284082585527010 1056212756794966016 n-1

Інколи замислююся над тим, а що ж таке щастя? Зараз я на подвір’ї… кінець вересня… так добре! Свіже, чисте і таке рідне повітря. В небі повний місяць – він освітлює все навколо, де-не-де видніються зорі – це так романтично! Легкий вітерець ледве відчувається, лише верхівки дерев його видають, лепечучи своїми листочками. Ще й досі відчувається аромат літа – скошена травичка нагадує про спекотні сонячні дні, але запах осіннього диму повертає до дійсності. У душі панує спокій та гармонія. Це і є щастя! Точніше, його швидкоплинні хвилини… Точніше, це МОЇ щасливі хвилини! На жаль, щастя не може тривати вічність… але я вірю у його безсмертні миті!

Ці рядки я написала 6 років тому, коли лиш стала студенткою. Багато чого змінилося з того часу – я змінила 3 види діяльності, встигла вийти 2 рази заміж (щоправда, за одного і того самого чоловіка), пішов з життя мій дідусь, брат одружився і вже виховує сина… До чого це я – життя вносить корективи у наші долі, хочемо ми того чи ні. Тож, потрібно:

любити себе та оточуючих (все, що ми віддаємо повертається до нас у ще більших об’ємах – пам’ятаймо про закон бумерангу);

цінувати кожну мить (особливу ту, яка вже відбулася і змінила тебе на краще) ;

вдосконалюватися (адже, рух – це і є життя, особливо, коли він направлений на досягнення мети);

бути в гармонії з цілим Всесвітом (всі ми діти природи – тож до всього потрібно ставитися з повагою).

От, коли це все скласти до купи, вийде моя формула ЩАСТЯ.

А поки…а поки я ще й досі відчуваю аромат тієї свіжоскошеної трави та диму…

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему