Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Вер 2019

Вікторія Мороз: "Щастя – це любов, яку ми даруємо собі, а відтак і іншим"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це кожна мить, яку я проживаю, перебуваючи на позитивній хвилі", – розповідає Вікторія Мороз  – героїня Щастя на НародUA.

Мені 23. Багато весен за плечима, а ще більше попереду. Поки не дуже спортивна людина, та я сміливо приймаю цей виклик, щоб стати кращою. Вдячна всім моїм натхненникам, завдяки яким я написала свої великі твори. Скоро я дам їм життя. Особливо вдячна тобі, С. Ти надихнув мене на дуже сильну повість.

Раніше я робила трагедію з невдалих відносин і, взагалі, поразок, а тепер я знаю, що ці явища розкривають нові грані будь-якої особистості. Завдяки вам, мої натхненники, я розвиваюся, а ви дивуєтесь моїй сміливості. Що ж ми живемо в час гендерної рівності, тому у відносинах жінка така ж як ви.

Що таке щастя?

69996522 122235885804988 153603934768857088 n

Що для мене щастя? Гадаю, це кожна мить, яку я проживаю, перебуваючи на позитивній хвилі. Коли відкриваєш для себе Бога і готова ділитися своїм, приходить ще більше. Зрештою, все повертається.

Щастя - це любов, яку ми даруємо собі, а відтак і іншим.

Воно у всьому, в кожному кроці, в тому, що існує. Інколи щось не влаштовує, та це наша провина, особисте недопрацювання, бо найпотужніші думки вміють матеріалізуватися. Інколи я зустрічаюся із скептиками, які різко висміюють кожне моє слово, та я ніколи не тримаю зла тому, що щастя неможливе в точці "нуль" або "мінус". Особливо, якщо ми зациклюємося на чужих проблемах. Тоді дарма втрачаємо енергію замість того, щоб використати її задля здійснення планів, виконання цілей і досягнення вершин, тобто ЩАСТЯ.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему