Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Черв 2014

Вікторія Міняйло: «Моє щастя починається кожного ранку о 5 годині»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Героїня рубрики "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" – Вікторія Міняйло. Дівчина, яка кожного дня пробуджується разом із природою, завжди вірить у краще, незважаючи на обставини, і вірить, що усі мрії обов'язково здійсняться. Для цього потрібно не лише вірити, але й працювати, і лише тоді – обов'язково усе здійсниться!

svsvdsv

Що таке щастя? Задаю це питання собі кожного дня, і кожного дня переконуюсь все більше і більше, що щастя складається з маленьких щоденних дрібочок.

Моє щастя починається кожного дня з 5-ї години ранку. У скільки я б не лягла спати, все одно встаю рано. Мене часто запитують: «Нащо так рано вставати, можна ще скільки поспати?» і... пішло поїхало. Кожного ранку я спостерігаю, як прокидається природа та місто, і кожного разу це по-іншому. Кожному своє, мені це підходить, це дає мені величезний заряд і прилив сили на цілий день.

Моє щастя – знати, що мої рідні та близькі люди здорові. У здоровому тілі – здоровий дух.

Моє щастя побалувати своїх рідних смачненьким, бо я знаю, як вони цього чекають.

Моє щастя – коли з вуст людей не сходить усмішка. Адже усмішка для мене - як ліки. Я завжди прошу всіх більше усміхатися.

Величезне щастя для мене - спілкування з маленькими дітьми. А ще краще спостерігати за ними. Скільки корисного можна взяти від діток для себе.

Моє щастя – читати книги, бо в них можна знайти відповіді на свої запитання.

Цей список може бути безкінечним...

Варто лише налаштувати себе тільки на краще, і не вигадувати собі всіляку маячню, щоб тільки страждати і нарікати на своє життя. Варто прикладати зусиль кожного дня до всього, чим би ти не займався. Я знаю, що говорити дуже легко, а виконувати все це - вже інша справа. Та спробуєш раз і побачиш, що все працює, потрібен тільки час.

 

 

Фото Алли Плахтій

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему