Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лист 2018

Вікторія Машталір: "Любіть, щоб світитися щастям!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"У своєму житті зрозуміла і можу впевнено сказати, що для мене щастя – любити", – розповідає Вікторія Машталір – героїня Щастя на НародUA.

Іти в ногу з часом, творити, навчатись новому

Безіменний copy 

"Оптимістам належить світ – песимісти в ньому глядачі", – мій девіз по життю.

Мене звати Вікторія, живу у найкращому місті  України – Львові! Маю трьох діточок – донечку і двох синочків. Працюю більше двадцяти років у шкільній бібліотеці. Люблю свою роботу, спілкування з дітьми додає активності, радості, хочеться творити, навчатись новому. Діти надихають до нових ідей. Потрібно іти в ногу з часом, завжди цікавитись новинками, тому я вирішила вчитись, поринула в студентське життя.

Попри свою роботу і навчання активно цікавлюся життям своєї держави, стараюсь бути відповідальною і активною громадянкою. Моє хобі – спів. Співаю всюди, де тільки є можливість. Побувала на сході України у наших воїнів, бачила як війна зруйнувала міста в Донецькій області, бачила тих юних хлопчиків, які стоять на блок постах, і як їхні обличчя світліли, коли дівчатка з капели бандуристок "Галичанка" зупинялися і співали пісні. Нам хотілося кожного обняти і захистити від тої клятої війни. Я бачила солдатів, сповнених такої туги і смутку, що у грудях стискало і не відпускало.

Що таке щастя?

45658208 299731607299450 3136050498084274176 n

У своєму житті зрозуміла і можу впевнено сказати, що для мене щастя – любити!  Любити своїх діточок, дивитись в їхні веселі, захопливі очі і бачити в них мирне небо. Любити своїх найрідніших – маму і тата, які віддали свої найкращі молоді роки в турботі за дитя. Любити рідну землю Україну, любити так – до безтями, щоб віддати за неї життя.

Кажуть, коли жінка закохана, то світиться від щастя, тож любіть, щоб світитися щастям! У Біблії сказано: «А тепер залишаються віра, надія, любов, – оці три. А найбільша між ними – любов!».

Поділіться з друзями: