Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Груд 2016

Вікторія Крижанівська: «Щастя – це знаходити золоту середину в усьому»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Крижанівська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це бути цілісним, усвідомлювати свою важливість для світу, але водночас і безпорадність за відсутності підтримки рідних і друзів.", – розповідає вона.

Вікторія Крижанівська, 22 роки. Родом із м.Березані Київської області. Студентка-філолог.

Що таке щастя?

Ми, люди, такі дурні і жадібні – завжди хочемо чогось ще і ще, і ще… Женемося за примарами, біжимо наввипередки з часом. Попустіться. Спиніть нарешті свою кравчучку і роззирніться навкруги, прислухайтеся, принюхайтеся і відчуйте. Світ насичений мікроскопічними елементами, які один без одного не мають жодного змісту. Я це по-справжньому зрозуміла, коли переїхала від батьків три роки тому, та й то не одразу. Для мене стало щастям повертатися додому, до рідних людей. Але і в новому домі зі співмешканками ми потоваришували, що нам не вистачає один одного. Тепер у мене два доми! Щастя – це бути цілісним, усвідомлювати свою важливість для світу, але водночас і безпорадність за відсутності підтримки рідних і друзів.

Звісно, щастям я вважаю і міцну родину, коханого чоловіка, який зможе підтримати, а ще витерпіти всі мої творчі вибрики…)

Знаєте, а щастя – це випити з друзями пива і викурити по цигарці-дві. Тільки так, без надлишку. І звідси основне: щастя – це знаходити «золоту середину» в усьому. Вміти себе стримувати і контролювати – це справжнє щастя для мене, адже влада над своєю волею – це те, що необхідне для особистісного самоудосконалення. Та і вчасно дати собі копняка, коли лінь сіла на голову, це теж, думаю, неабияке щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему