Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Жовт 2017

Вікторія Кравченко: "Щастя – в можливості Жити"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Найбільше Щастя в простих рухах Життя – в можливості йти, бігти, бачити, відчувати, дихати, говорити", – розповідає Вікторія Кравченко – героїня Щастя на НародUA.

Вікторія Скуратовська–Кравченко, 43 роки. м. Київ. Поетеса, правозахисниця. Авторка збірки громадської та любовної лірики «Миті життя». Учасниця ІІ Всеукраїнського фестивалю любовної лірики «Мовою серця» в м.Івано-Франківськ, 2017 р. Публікувалася в літературному часописі «Барви» 2016 р., Антології сучасної української літератури 2015 р., літературному альманасі «Україні присвячую» 2016 р., літературному альманасі «Енциклопедія сучасної літератури» 2016 р., літературному альманасі «Галактика любові» 2017 р., літературному альманасі «Сонячна палітра» 2016 р., літературному альманасі «Магія кохання» 2016р.

Що таке щастя?

Як багато може вміститися в одному слові «Щастя», і як мало потрібно для чуттєвого осягнення цього слова! Звісно, щастя це Родина, перші кроки мого Сина, його перші слова, перші маленькі сльози. Його непорозуміння з однолітками, його досягнення і невдачі, його перемоги і поразки і, нарешті, вступ до Університету його мрії і знайомство з коханою дівчиною. Щастя - це тепла розмова з Батьками, можливість набрати телефонний номер і почути знайомий з дитинства голос, голос, який гукав у колисці, проводжав до школи, благословляв на довгу життєву дорогу. Можливість крізь Батьків відчувати тонку, невловиму нитку долі, яка пов’язує величезну кількість поколінь і на яку нанизане і твоє життя, твоя доля. Щастя – це можливість Творити, щоденно народжувати нові задуми і втілювати їх, або просто дарувати шматочки радості і тепла зовсім невідомим людям. Але найбільше Щастя в простих рухах Життя – в можливості йти, бігти, бачити, відчувати, дихати, говорити і бажано без фізичного болю. В можливості посміхатися і чути мову оточуючого Всесвіту. В можливості Жити.

Поділіться з друзями: