Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Січ 2016

Вікторія Гнівушевська: «Щастя - це буденні дрібнички»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Гнівушевська - героїня Щастя на НародUA. "Здавалось, буденні дрібнички створюють великий клаптик щастя, який надихає нас на відчайдушні вчинки, пожертви й чудове життя", - каже вона.

Вікторія Гнівушевська, проживає у Львові. Улюбленого заняття, як такого, в неї нема, бо багато чого любить. Загалом займається всім по-трошки.

Що таке щастя?

Саме слово "щастя" одразу асоціюється в мене з чимось світлим, добрим та теплим. Для мене воно у маленьких дрібницях, у тому, що приносить радість, усмішку на устах, адже все велике складається з маленьких частинок. Часто трапляється, що саме з дрібниць розпочинаються найважливіші у світі речі.

Чудовий сонячний ранок, просто встигнути на потрібну маршрутку, отримати взаємну усмішку якогось маленького чуда або незнайомця, швидше звільнитись з пар, гарно проведений час в теплій компанії друзів, прогулянка з коханою людиною або подругою - ці, здавалось, буденні дрібнички створюють великий клаптик щастя, який надихає нас на відчайдушні вчинки, пожертви й чудове життя. Вони дають нам наснаги прокидатися кожного ранку й дарувати це щастя.

Радість - мати це все у своєму житті та щодня свідомо цінувати це щастя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему