Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Трав 2014

Вікторія Дорошенко: «Щастя - це любов»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вікторія Дорошенко ділиться з людьми щастям як лікарняний клоун, психолог, щаслива людина. "Хочу бути щасливою – буду! І ніякий дядько чи тьотя не зможуть мені завадити бути щасливою! Бо щастя - любов. Щастя - в серці. Там, де живе любов! Любов до себе, в першу чергу!", - каже Вікторія Дорошенко. Вона - сьогоднішня героїня нашої унікальної рубрики ЩАСТЯ.

Вікторія Дорошенко. Захоплення: створення атмосфери щастя :), радості, сонячності, атмосфери свята. Психологія - захоплення, що переросло в ціле життя. Пісня! Пісня - моє хворобливе захоплення, котре переросло в мрію дитинства, яка починає збуватися! Мріялося колись записати диск з колисковими піснями для дітей і дорослих. Крок зроблено: автор знайшов мене, я - автора. Тепер залишилось зовсім трішки - знайти мецената! Мрія стає реальністю. Захоплення - це лікарняна клоунада. Люблю цю роботу. Клоунада - це "заразне" захоплення Зовсім нещодавно відкрила для себе захоплення - волонтерство. Гадаю, що скоро клоунада як волонтерство стане реальною професією.

 

405051

198679

 

- Щастя - життя. Я щаслива! Просто і легко можу про це говорити! Щастя - просто жити! Прокидатись з відчуттям щастя – легко. Лягаєш спати з почуттям вдячності за те, що ти змогла сьогодні зробити, з якими людьми ти змогла сьогодні зустрітися, познайомитися. А вранці ти щаслива, бо можеш відкрити очі, можеш відчувати аромат бузку в кімнаті, бо можеш чути, як двірник від Бога замітає подвір'я нашого будинку. Бо можу встати і підійти до вікна... А як не бути щасливою, коли серед міського шуму чутно, як стукає дятел? Насолода для очей – цвітіння дерев, закохані пари, радість і усмішка в очах дітей!

Щастя таке приставуче! Про нього лише потрібно просто сказати, проговорити, а головне – повірити в те, що воно живе в тобі. Щастя там, де ти є! Де ти ходиш, працюєш, мрієш! Щастя буде існувати, допоки ти дозволяєш йому жити в тобі! Хочу бути щасливою – буду! І ніякий дядько чи тьотя не зможуть мені завадити бути щасливою! Бо щастя - любов. Щастя - в серці. Там, де живе любов! Любов до себе, в першу чергу! Любов до всіх, хто тебе оточує, до тих, хто постійно намагається забрати в тебе твоє щастя! Любов до тих, хто думає, що ти – щасливіша за них!

Любити, вміти прощати і знову любити – це щастя! Любити, відпускати і бути готовою відкрити серце знову – це щастя!

Щастя - діти. Щастя – це коли діти замість колискової співають гімн України! Так мало бути, бо недарма ж співала я пісні на слова Тараса Шевченка тоді, коли ще були в колисочці! Не знаю, може у когось діти засинали під одну колискову, але мої доньки слухали пісень 5-6. Притому - різних. І серед них – «Реве та стогне Дніпр широкий». Колисковою може бути будь-яка пісня! Навіть марш. Але то все велике щастя - чути колискову! Я щаслива, бо чула їх від своєї бабусі.

Щастя - коли чую: «Мам, я тебе так люблю!».

Щастя - батьки, рідні, друзі. Спокій і піднесення. Коли твої рідні розуміють те, чим ти займаєшся. Люблять і приймають тебе такою, яка ти є!

Щастя - бути собою для найрідніших. Щастя - працювати в команді однодумців, відчувати підтримку і те, що не тільки тобі потрібне те, чим ти займаєшся, а й іншим!

Щастя – робота. Відчувати натхнення у будь-якій справі – це щастя. Робити від чистого серця, з любов'ю – дарувати собі щастя! Ти щаслива – відповідно, щасливі всі, хто є біля тебе! Рідні, колеги, клієнти. Робити те, що тобі подобається – з любов'ю. Отримувати нереальну насолоду від процесу діяльності (навіть, якщо миєш посуд) – це щастя!

Порада: любити те, що ти робиш – корисно для здоров'я. А здоровою людина буде тоді, коли буде щасливою, а щасливість - то процес власного виробництва. Щастя плекається, виготовляється, робиться серцем і розумом одночасно і постійно, якщо ми того хочемо! Складна, але дуже потрібна і корисна робота.

Хочеш працювати? Хочеш отримувати насолоду від роботи, від життя? Навчись бути щасливим! Щастя - мрія. Можу з упевненістю сказати, що у щасливих людей мрії здійснюються. Хто б міг подумати, що клоунські обійми зможуть зробити щасливішими мешканців нашого міста!? А наша команда це зробила! Кожного дня мріяти, робити крок до здійснення цієї мрії – це щастя!

 

 

Фото надані Вікторією Дорошенко

Поділіться з друзями: