Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Серп 2014

Вікторія Черемис: «Щастя – не завжди радісні миті»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Розкриває свій секрет щастя для НародUA Вікторія Черемис. Дівчина вважає, що щастя у тому, аби не залежати від обставин. Не завжди все буде добре, але почувати себе щасливим можна завжди!

eefdsvd

Вікторія Черемис, журналістка.

– Щастя... Іноді це здатність отримати бажане, а іноді – припинити відчувати біль. Іноді це можливість навчитися новому, а іноді – чхнути, коли цього дуже хочеться. Щастя померти на полі бою, не здавшись, і щастя - нарешті побачити друзів після довгої розлуки.

Щастя – таке різне і таке неймовірне у своїх проявах. Щастя людини, що перемогла на Олімпійських іграх, і щастя людини, яку щойно припинили катувати, – чи можна їх порівняти? Часто, коли мої знайомі намагаються зрозуміти, що таке щастя, то думають насамперед про «миті Фауста», коли славнозвісний алхімік просив мить зупинитися, адже те саме «той» момент, момент щастя.

Але щастя – не завжди радісні миті. Іноді дізнатися погані новини – це щастя перед обличчям невідомості. Або щастя не здатися ворогові ціною смерті. До чого б усі ці речі, до чого песимізм, коли йдеться про щастя?

Одного разу в Інтернеті мені трапилася історія чоловіка, який похоронив за життя дружину, 4 дітей, сестру і батьків, тричі прогорів у бізнесі, втратив у житті усе, що тільки можна, залишився без житла і засобів до існування, але в результаті став одним із найуспішніших акторів Голлівуду. Він сказав: «Моє щастя не залежить від обставин. Щастя у тому, щоб навчитися приймати життя таким, яке воно є, і таким же його любити».

Миті щастя – це захід сонця, купання в морі, спілкування з улюбленим котом, мить, коли ви підкорили свою вершину. Але є й інші миті – нещасливі. Не завжди все буде «добре». Секрет щастя у тому, щоб навчитися не переставати бути щасливим ніколи – не залежати від обставин.

 

Фото надані Вікторією Черемис

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему