Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Бер 2016

Віктор Шупер: «Щастя справді є»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Віктор Шупер - герой рубрики Щастя. "Кожна людина приходить в цей світ для того, щоб бути щасливою", - вважає він.

Віктор Шупер, 27 років, проживає у м.Здолбунів на Рівненщині. Пише вірші та прозу. Нещодавно світ побачила його перша поетична збірка “Живим та Щасливим”.

- Живу. Точніше, намагаюсь жити. Поки не дуже виходить, треба краще старатися. Кохаю. Людину, котрій присвячена моя збірка. Вона - надзвичайна людина.

Впевнений, що кожна людина приходить в цей світ для того, щоб бути щасливою. Лише щасливі люди здатні змінити життя інших людей на краще, бо їм є що дати іншим. Є чому їх навчити. А життя без щастя – це не життя.

Що таке щастя?

Якби мене хтось 4 роки тому запитав, що таке щастя, то я б точно не знав, що мені відповісти. Я ніколи не був щасливим, навіть гірше – я був переконаний, що щастя насправді не існує. Але тепер, коли пройшло чимало часу, я точно знаю – щастя справді є! Я був щасливим, дуже щасливим і ще можу бути. Тепер я знаю, що, а точніше у конкретно моєму випадку - ХТО є для мене Щастям.

Щастя для мене – це кохана людина. Я її так і називаю – моє Щастя. Саме їй присвячена моя перша поетична збірка “Живим та Щасливим”. Звати її Юля :) До зустрічі з Юлею я, повторюсь, і гадки не мав, що можна отак бути щасливим. І я розумію, що мені для щастя потрібно дуже мало – щоб Юля була поруч. Бо лише коли вона поруч – хочеться жити, лише тоді життя набуває сенсу. А сенс у тому, щоб робити її щасливою :) Для мене нема нічого кращого, ніж бачити її щасливу посмішку і розуміти – Вона посміхається саме завдяки мені. Це неймовірне відчуття. Воно не просто окриляє, воно надає сенсу кожному слову, кожній дії. Хочеться ставати кращим, розвиватися, творити – і допомагати в усьому коханій. Тому ще хочеться сказати – щастя в тому, щоб робити щасливими інших. Знову-таки, у моєму випадку – одну іншу. Кохану людину. На світі нема нічого кращого і нічого важливішого від того, щоб дарувати радість і щастя людині, яку кохаєш. Я в цьому щиро переконаний, бо постійно це відчуваю.

Бажаю кожній людині зустріти ту людину, яка буде для неї Щастям!

А закінчити хочеться дуже щирими словами – неможливо бути щасливим, якщо людина, котру ти кохаєш, нещасна. Пам’ятайте це.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему