Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Трав 2016

Віктор Непомнящий: «Щастя – це жити заради неї»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Віктор Непомнящий – герой Щастя на НародUA. "Щастя моє – це вона. Щастя моє - прокидатися з нею щоранку. Щастя – це жити заради неї! І ніякі гроші не вартують цього моменту", – запевняє він.

Віктор Непомнящий, 27 років, м. Острог. Приватний підприємець, політик-початківець, депутат міської ради, неодружений, дітей не має. Називає себе недопоетом, пояснюючи: «Я себе поетом не рахую, не вистачає завжди чогось пікантного, свого». Про своє захоплення говорить: «Хобі - відпочивати, адже в мене рідко коли це щастя виходить:-)»

Що таке щастя?

Щастя моє – це вона. Щастя моє - прокидатися з нею щоранку. Щастя – це жити заради неї! І ніякі гроші не вартують цього моменту. Ніякі катастрофи не можуть завадити відчувати до неї те, що відчувається всередині. Коли при зустрічі все давить так, ніби наша атмосфера складається не з кисню, аргону і азоту, а зі звичайнісінького металу, байдуже якого. Вона - саме те, що може вплинути на мій день, хай навіть день безнадійно втрачений, хай навіть день безнадійно прожитий, але після доторків ніжних її - він набуває сенсу. Він, набуває сенсу.

І тому моє щастя – вона. Хай кричать мені всі те, що я перебільшую. Хай кричать мені всі, що на ній безнадійно зациклений, те, що я втомлений і переломлений долею, Божею волею я зі своєю неволею впевнено можу кричати настільки, наскільки я можу, наскільки я зможу протриматись навіть втрачаючи голос свій, навіть втрачаючи молодість – ту, що розтрачую. Ту, за яку не беру я здачі, адже щастя моє – це вона!

Адже щастя моє – це вона.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему