Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Бер 2016

Вероніка Салій: «Щастя - це вміння насолоджуватись життям сьогодні»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вероніка Салій - героїня Щастя на НародUA. "Щастя не можна придбати чи підкорити - його потрібно відчувати в глибині свого серця, в усіх закутках власної душі", - вважає вона.

Вероніка Салій - студентка філологічного факультету УжНУ, громадський активіст, заступник голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації "Фундація Регіональних Ініціатив" в Ужгороді, юна поетка, любителька подорожувати, особливо автостопом, та просто весела оптимістка.

Що таке щастя?

Скільки ж філософських роздумів обертається навколо слова "щастя"... Кожен намагається його розтлумачити, довести якусь істину, піддати логічному поясненню. Дивно, чи не правда? Таке враження, ніби це усталений концепт, що потребує точного визначення... Щастя - це щось набагато простіше, те, що починається з кожного з нас...

Раніше я багато над цим думала. Безліч думок наввипередки виголошували свої ідеї, тому важко було зупинитись і вибрати правильну. І тільки з часом, проаналізувавши безліч життєвих історій, перейнявши десятки людських досвідів, я можу ствердно і з впевненістю сказати, що щастя - це вміння насолоджуватись життям сьогодні! Занадто банально звучить? Можливо й так... Велика істина завжди прихована в простих речах. Це ми, люди, звикли завжди все ускладнювати, нарікати, бажати всього побільше і одразу, тому й життя видається таким буденним, меланхолічно-депресивним, з валізою проблем і невирішених питань. Нам зручно у своїй зоні комфорту і виходити за її межі видається абсурдом і безглуздістю. Життя просто стало звичкою, без особливих емоцій та ентузіазму...

Гонитва за матеріальністю, здобуттям влади і бажанням придбати вишукані титули в суспільстві - ось чим насичена модерна людина, її щоденний план переповнений новими бізнес-ідеями, страхом втратити хоч один шанс на здобуття поваги та визнання. Хм, а де ж місце для щасливих миттєвостей? Мабуть, не призначене...В цьому вся й проблема. Егоцентричність, цинізм, фанатизм і пафос просто проковтнули нашу свідомість і не дають шансу на порятунок. Розчарую, але це все лише величезна ілюзія. Щастя не можна придбати чи підкорити - його потрібно відчувати в глибині свого серця, в усіх закутках власної душі.

Гадаєте, багаті і впливові дуже щасливі? Так може здатися на перший погляд. Та якщо покопати глибше - можна побачити реальну картину: ці люди не мають часу жити по-справжньому, постійні справи і роботи знесилюють, вони стають, наче роботами, що залежні від своїх постійних непідкорених бажань. Проходять роки, а вони мають властивість дуже швидко минати, і людина починає задумуватись над тим, що вже так мало часу залишилось порадіти простим речам, які супроводжують нас щодня: любов і турбота близьких, власне здоров'я без усяких вад та несправностей, можливість бачити неймовірні речі, які Господь дарує кожного дня. Ми забуваємо, що життя не вічне, в нього є логічне завершення, тому треба поспішити жити сьогодні, беручи та віддаючи найкраще, навчитись наповнювати день радісними митями, а не безперестанно думати про його несправедливість і важкість. Все залежить індивідуально від кожного з нас, нашої готовності змінювати світ навколо себе, своїх думок та мрій.

Найголовніше - вчасно збагнути, що щастя не полягає в грандіозності своїх проявів, воно ховається навіть в найелементарніших дрібницях наших щоденних моментів.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему