Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Трав 2014

Вероніка Клименко: «Щастя - коли тебе хтось безмежно кохає»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні з НародUA ділиться щастям Вероніка Клименко – дівчина, яка вміє чекати своє щастя і отримує безмежну радість не лише, коли воно приходить, а й у самому чеканні.

Вероніка Клименко, 21 рік, студентка. Захоплення: книги, історія, політика, Олег Ляшко, Сімон та Мартін Фуркади, психологія.

 

z 612d4a69

 

― Я не дуже великий оптиміст і більше можу розказати про нещастя. Але ніколи не сумнівалася у тому, що щастя є. Воно десь літає у повітрі, і якась невидима сила вирішує, кому дати його сьогодні, а хто все життя ходитиме під щасливою хмаринкою цього невидимого покровителя.

Для мене особисто щастя ― це чекати коханого з іншого кінця країни, якого не бачила декілька місяців, щоб обійняти і сказати йому, як сильно кохаю його. Взагалі моменти, коли відчуваєш, що тебе хтось безмежно кохає, то і є моменти найвищого щастя. Закликаю всіх не відпускати від себе людей, які Вам приносять щастя.

Не треба засмучуватися людям, які ще не знайшли свою половинку, бо в них є батьки, родина. Їхня любов найщиріша, бо на меті має зробити їх щасливими. Сьогодні з мамою згадували про нашого 78-річного дідуся. Маму Олену він називає часто Ніна (ім'я бабусі) або Вероніка. А мене навпаки ― Лєною. І це добре, коли в дідуся так багато дітей та внуків, що він всіх нас плутає. Нехай називає нас, як йому зручно, аби щасливим був і прожив ще стільки!

Щастя - коли маєш хороших, перевірених друзів. Вони замінять абсолютно все і всіх, коли знадобиться. Підуть з тобою і в пекло, і в рай. Тільки вони по-справжньому розуміють 8000 відтінків твого настрою, коли ти щасливий і нещасливий.

А взагалі-то щастя в маленьких дрібницях. Ніколи не можна пройти без усмішки повз малесеньке цуценя, яке бігає на галявині чи немовля, яке почало тебе обіймати в супермаркеті та голосно посміхатися. Завжди знала, що щасливі помічають щастя у всьому, і тому вони щасливі.

 

Фото надані Веронікою Клименко

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему