Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Бер 2017

Вероніка Кліщевська: "Бути щасливою та робити щасливими інших"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Обрати щастя — це завжди пам’ятати про цінність всього, що маєш. І головне — не забувати бути маяком для інших — світити, щоб кожен корабель зміг дійти до своєї тихої гавані" — розповідає Вероніка Кліщевська — героїня Щастя на НародUA.

Вероніка Кліщевська, 21 рік. Мешкає в Запоріжжі. Член оргкомітету фестивалю «Запорізька Книжкова Толока», кураторка проекту «Нічний майданчик: Літературно-музична ніч», письменниця.

vepputsHCgU copy

Що таке щастя?

Щастя — це вибір. Якщо ти вирішуєш для себе стати носієм світла, то як спинити сонце, як спинити те, ким ти відтепер є? Я вірю у силу людського єства, а кожна людина від природи народжена бути щасливою та робити щасливими інших. Тільки ми забуваємо про це у вирі подій, рутині щоденних справ та власній рефлексії. Радіти можна будь-чому: дітям, гарній погоді, коханим людям, солодощам, теплій каві, обіймам або гарним книгам. Кажуть, що цінувати починаєш, коли втрачаєш. Обрати щастя — це завжди пам’ятати про цінність всього, що маєш. І головне — не забувати бути маяком для інших — світити, щоб кожен корабель зміг дійти до своєї тихої гавані. Як у книзі Фіцджеральда «Великий Гетсбі»: «Я бачу маленький зелений вогник на горизонті. Він веде мене. Це — надія».

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему