Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Жовт 2016

Василина Ушацька: «Щастя починається з любові»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Василина Ушацька - героїня Щастя на НародUA. "Для мене щастя починається з любові. Причому, яким би це дивним і абсурдним не здавалося іншим, з любові до себе", - розповідає вона.

22 роки, проживає у Києві. Любить читати, подорожувати, спілкуватися з цікавими людьми, іноді займається малюванням, коли є бажання.

Що таке щастя?

Для мене щастя починається з любові. Причому, яким би це дивним і абсурдним не здавалося іншим, з любові до себе. Щастя – це любити себе, адже з цього випливає повага і довіра до себе, віра у себе, прийняття себе, свого життя, своїх недоліків, прийняття і своїх близьких з їх проблемами та недоліками. Тобі не треба придурюватися, брехати собі, не треба бути кимось іншим. Ти любиш себе  таким, який ти є.

В тебе вірить головна особа в твоєму житті – ти сам, отже, тобі не потрібний статус у суспільстві, постійна прихильність і схвалення кожного кроку з боку інших (а погоню саме за цим представляє життя більшості людей).

Твоє життя перетворюється в список твоїх бажань, які ти кожен день виконуєш, і це лише здається позицією ледачої і обмеженої людини, адже здійснювати власні, цінні особисто для тебе бажання, куди важче аніж безліч шаблонних бажань, типу мати гарну фігуру, успішно закінчити школу, вступити до ВНЗ, знайти заможного хлопця, об'їхати Європу автобусом-"побачити світ", вивчити англійську для подальшої успішної кар’єри.

Маючи такі шаблонні цілі, ти маєш безліч "однодумців", бо усі прагнуть до цього – бути вільними та визнаними у житті. Так багато людей цим займаються, що це вже добре прокладений шлях. Навколо одні ВНЗ, фітнес-клуби на курси англійської, бо, це "очевидно" для всіх, "варті уваги" речі, тобто за подібного роду заняття тебе будуть поважати друзі, батьки, сусіди тощо.

А щодо власного шляху? Від тебе в одну мить можуть відмовитися усі. Звичайно, крім тебе самого, що і насправді важливо.

Коли людина робить не так як всі – вона інакша. Іноді називають білою вороною, або вона з глузду з’їхала, або хвора.

Отже лише так ти отримуєш свободу вибору, лише так ти розумієш, що шлях, яким ти ідеш, не купа чиїхось забобонів, а твій ВЛАСНИЙ вибір, тим більше ти перестаєш себе з кимось порівнювати. Це і є щастя для мене. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему