Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лют 2016

Василина Метко: «Щастя - тепло і любов близьких»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Василина Метко - героїня Щастя на НародUA. "Мої рідні здорові, я бачу їхні теплі посмішки, я насолоджуюся кожною прожитою хвилиною, займаюся улюбленою справою", - ділиться вона своїм щастям.

Василина Метко, 22 роки, музикант і журналістка. Народилася і проживає у маленькому мальовничому селі Верхня Білка, що на Пустомитівщині Львівської області. З друзями створила кавер гурт.

"Успішно здобула дві вищі освіти. За фахом я музикант і журналіст. На перший погляд, дві зовсім різні професії я успішно поєдную. З друзями створили кавер гурт, який потроху набирає обертів. Звичайно, без підтримки батьків і друзів я б цього не досягла. Я обожнюю свою сім'ю і оточуючих", - говорить вона.

Що таке щастя?

- Як на мене, кожен творець свого щастя!!!

Життя у мене як американські гірки - то вверх, то вниз. Сьогодні десь на середині. Та, попри все, я вважаю себе щасливою людиною. Мої рідні здорові, я бачу їхні теплі посмішки, я насолоджуюся кожною прожитою хвилиною, займаюся улюбленою справою, бачу поряд себе вірну віддану підтримку друзів та відчуваю тепло долонь люблячої людини. Це і є справжній скарб під назвою "щастя".

Дай Бог кожному відчути, що таке щастя. Той, хто все ж таки пізнав це, ніколи не забуде його присмак.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему