Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лист 2016

Василина Бойко: «Щастя – це духовне багатство»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Василина Бойко – героїня Щастя на НародUA. «Коли я говорю про щастя, то перш за все, це для мене духовне багатство, яким наповнена моя душа. З цим багатством я радо ділюся з ближніми людьми», – говорить вона.

22 роки, проживає у с. Тартаків. Єдине хобі Василини – це вишивка. Вона не перший рік цим займається. Крім того, їй до душі спілкування з близькими людьми, читання та прогулянки.

Що таке щастя?

Для мене щастя – це щира молитва, сонячне проміння, яке будить мене вранці, коли маленька дитина посміхається тобі навзаєм, коли одним словом ти викликаєш посмішку в інших.

Коли я говорю про щастя, то перш за все, це для мене духовне багатство, яким наповнена моя душа. З цим багатством я радо ділюся з ближніми людьми, тому що щастя потрібно примножувати.

Я дуже люблю дітей, і коли бачу, що їм зі мною весело, радісно, вони щасливі, і не хочуть мене ні на крок відпускати від себе, а це особливо стосується моїх племінників, то це неймовірне щастя. Бути потрібним – це щастя.

Щастя – це мати таке рідне місце, де хочеться повертатися знову і знову. У кожного є такі місця, забути про які неможливо, хоча б тому, що там повітря пам'ятає твоє щасливе дихання.

Щасливим бути просто! Все, що нас відділяє від цього – це вибір бути або не бути щасливим тут і зараз!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему