Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Серп 2017

Василь Сав'юк: "Щастя – це бути самим собою, займатися улюбленою справою"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Для мене щастя – бути вірним своїм принципам і переконанням, удосконалювати самого себе, вчити новий фокус чи готувати нову роль", – розповідає Василь Сав'юк – герой Щастя на НародUA.

Василь Сав'юк, 22 роки, м. Рівне. Актор Рівненського обласного академічного театру ляльок, фокусник.

Що таке щастя?

17499114 220998658380751_6062491985368324448_n

Що таке щастя – досить риторичне питання. Одні вважають, що щастя – це багатство, розкіш. Інші – успішність у кар’єрі, роботі, бізнесі. Для когось щастя – це успіх у представників протилежної статі. Мабуть, я здаватимуся трішки дивним, але нічого із вище переліченого у моєму розумінні навіть близько не наблизиться до почуття щастя. Здавалось би, як так? Без грошей, наприклад, тепер нікуди! Але особисто для мене гроші – це засіб, який робить наше життя простішим і комфортнішим, але ніяк не щасливим. Люди намагаються стати успішними, заможними, прикладають всіх зусиль, щоб заробляти якомога більше. І все це – заради грошей. За гроші можна купити певні необхідні речі, такі як, скажімо, продукти харчування. Навіть коли ми купимо яку-небудь дорогу річ, то із часом ми до неї звикнемо і вона нам почне набридати. І зовсім неважливо, чи цією покупкою був старий чорно-білий телефон, комп’ютер чи розкішна «Ferrary», або ж дорога яхта. Перший час обновки нам подобаються, але так чи інакше, через деякий період часу всі ці речі не приноситимуть стільки радості. Чи не відбувалося із вами такого, коли певні життєві труднощі примушували нас з вами опускати руки, і тоді не те що радіти не хотілося, навіть чогось хотіти не хотілося. І, погодьтеся, навіть наявність нової шуби, телефону чи ще чогось аніскільки не радує. Обновки зовсім не здатні заповнити біль від життєвих обставин. Виходить, щастя не має нічого спільного із матеріальним світом.

В моєму розумінні щастя – це бути самим собою, займатися улюбленою справою, щоб поруч були вірні друзі, рідні, словом близькі серцю люди, які завжди підтримають, з якими можна поспілкуватися, порадитися, повеселитися і просто гарно провести час. Для мене щастя – бути вірним своїм принципам і переконанням, удосконалювати самого себе, вчити новий фокус чи готувати нову роль. Стосовно поширеної думки – що щастя – це мати успіх у протилежної статі. Тут я частково погоджуюся. Але як на мене, щасливою людина буде тільки тоді, коли поряд із нею будуть не величезні компанії із прихильниць (чи прихильників), а коли вдасться знайти свою, кохану людину, від якої не захочеться нікуди іти і ні про кого більше не захочеться думати. Гадаю, у житті кожного хлопця з’являлася та, поруч з якою забував про все і хотів просто бути із нею. Тому я переконаний, що почуття кохання без сумніву ощасливлює людей, і я ніяк не можу зрозуміти тих, які зраджують своїй другій половинці. Мені здається, що ті, хто так роблять - глибоко нещасні люди, яким не дано відчути щастя у всій силі його прояву.

Отже, підсумовуючи все вищесказане, я вважаю, що щасливою людина може бути тоді, якщо вона працює над собою, займається улюбленою справою, залишається вірна своїм принципам, вона і близькі їй люди живі і здорові, цю людину переповнює почуття кохання, коли поруч є друга половинка, задля якої живеш, яка поцілує, пригорне. Коли тебе переповнює почуття радості, власної гідності, самоутвердження (в першу чергу самого для себе), коли ти під враженнями від щойно переглянутої вистави чи фільму, чи просто відпочинку на природі. Звичайно, з моєю точкою зору хтось може і не погодитися, і це не дивно. Я вважаю, що щастя для кожного своє, і це поняття кожен трактуватиме по-своєму. Я вам розповів про те, що в основному для мене означає таке поняття як щастя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему