Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Серп 2016

Василь Левицький: «Щастя – це почуття, яким хочеться поділитися»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Василь Левицький – герой Щастя на НародUA. "Щоби досягти щастя, потрібно рухатися до нього, створюючи навколо приємні справи, з яких як зі спільного джерела черпатимуть енергію інші люди – для свого, індивідуального щастя, даючи натомість власні надбання", - стверджує він.

Василь Левицький, м.Кропивни́цький (колишній Кіровоград). Письменник, журналіст, екскурсовод, громадський діяч.

Що таке щастя?

Щастя – це особисте почуття, яким хочеться поділитися.

Мабуть, найбільше щастя мені дає творчість (передусім – літературне мистецтво). Адже це безмежна можливість покращувати емоційну та розумову сфери людини.

У силу своєї професійної діяльності (як журналіст) я спілкуюся з багатьма різними людьми; у кожного – свої проблеми: економічні, сімейні, здоров’я тощо. Однак усі ми, свідомо чи інтуїтивно, прагнемо відчути те, що криється під почуттям на ім’я Щастя.

Мені здається, щастя побільшає, коли люди краще навчаться співжити і шукати спільне  – те, що об’єднує  – у кожного своє, особисте,  і водночас бажане для всіх ЩАСТЯ.

Щастя – це і бачити в звичному нове. Таке я спостерігаю в людях, коли проводжу екскурсії своїм рідним містом, показуючи і розказуючи дивовижні історії, заховані в давніх архітектурних пам’ятках, повз які жителі проходять щодня, не підіймаючи голови.

Щоби досягти щастя, потрібно рухатися до нього, створюючи навколо приємні справи (туристичні походи, культурницькі  заходи та інше), з яких як зі спільного джерела черпатимуть енергію інші люди – для свого, індивідуального щастя, даючи натомість власні надбання.

Так, до прикладу, я разом із друзями започаткував та проводив фестивалі «Щаслива весна «ЩаВеЛь» (проморолик якого можна дивитися тут. Тож кожен взмозі створити свій продукт щастя. І якщо воно щире, справжнє, потужне, ним обов’язково захочеться поділитися, щоби його стало більше!

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему