Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Бер 2016

Василь Драгомирецький: «Щастя – це відмова від стереотипів»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Ми всі приблизно однаково мислимо, а для того, щоб бути щасливим треба ламати стереотипи», - запевняє наш сьогоднішній герой рубрики Щастя Василь Драгомирецький. Армреслінг став частиною його життя, яке з появою спорту кардинально змінилося.

«Достоєвський, Ніцше та Ньютон – це люди, з яких я можу дозволити собі брати приклад», - говорить Василь Драгомирецький. Хлопець обожнює довгі подорожі Європою та людні пляжі, де можна в одну мить розпочати вечірку під відкритим небом.

- Ми живемо в суспільстві стереотипів. Наші думки та світосприйняття лише здаються індивідуальними. Насправді у світі панує колективний розум. Матриця. Шаблон. А справжнє щастя – відмовитися від шаблонів і жити так, як хочеться тобі, а не так, як вчили ще з радянських часів.

Нас всіх навчають однаковим думкам, і саме в цьому сенс таблиці множення. Незважаючи на мову і національні традиції, «два на два - чотири». Система привчає зазубрювати правильні відповіді на статутні питання. Згодом кількість передбачених питань збільшується і думати вже зовсім непотрібно.

Про те, як «правильно» розуміти Достоєвського та Ніцше, написані спеціальні книги. А в школі нас навчили їх переказувати.

Ми вважаємо, що думаємо, але насправді лише шукаємо в пам’яті правильні відповіді.

Для Ньютона закон всесвітнього тяжіння був думкою, для нас – лише інформацією. Ми всі приблизно однаково мислимо і, як результат, однаково живемо, однаково реагуємо на зовнішні подразники. Це необхідна умова для того, щоб ефективно керувати нами. Солдати мають бути в однаковій формі, а громадяни мають однаково реагувати на рекламу.

Те, наскільки ми можемо стати над суспільними стереотипами, визначає рівень нашої свободи, рівень нашого щастя.

Щастя - перебігаючи дорогу на червоне світло, ставати вільним від правил дорожнього руху. Ейнштейна поставив під сумнів основи фізики і перевернув світ з ніг на голову новими відкриттями. Тож і всі ми сьогодні можемо це зробити.

Щастя – це коли ти фарбуєш волосся у рідкісний перламутровий колір. Щастя – бути меломаном на математичному факультеті. Щастя – це коли ти вмієш смачно готувати м'ясо з малиновим соусом. Щастя – розмалювати свої кросівки звичайними чорними ручками. Щастя – мати унікальний одяг. Щастя – любити світ таким, яким ти сам його бачиш і розумієш, не заглиблюючись у їх суть і не шукаючи давніших пояснень.

Щастя – це життя у світі без стереотипів, де кожен може бути собою.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему