Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Бер 2017

Валерія Сергєєва: "Щастя — це надихатися та надихати інших красою таланту"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Мій рецепт щастя — це насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, наполегливо та з сумлінням займатися улюбленою справою, мати можливість бачити прекрасне в буденних, звичайний речах, що насправді іскряться тим самим щастям простоти", — розповідає Валерія.

Валерія Сергєєва — героїня Щастя на НародUA. Їй 14 років і вона з Миргорода.

Що таке щастя?

Для мене щастя — це надихатися та надихати інших людей красою свого таланту. І неважливо, чи це музична обдарованість, сила переконливого ораторського мистецтва, дива художнього зображення, чи просто талант людяності та доброти — найкоштовнішого з будь-яких інших талантів.

Щастя — це також бачити красу в будь-яких речах, що оточують людину. Чи то краса гармонії, чи краса деструкцій. Це фундаментальні засади, що повинні наповнювати душу кожної людини радістю, життєвою силою та мирним спокоєм.

qM5Ny6MDSkU

Мені 14 років, і мій рецепт щастя — це насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, наполегливо та з сумлінням займатися улюбленою справою, мати можливість бачити прекрасне в буденних, звичайний речах, що насправді іскряться тим самим щастям простоти.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему