Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лип 2014

Валентина Лозова і щастя: момент

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Про тепло у душі, легкість, сміх і перемоги над собою, які змушують визнати, що ти – щасливий, розповідає для Народ UA Валентина Лозова. На думку Валентини, будь-які труднощі в житті, які ми повинні подолати, – роблять людину кращою і сильнішою для майбутніх досягнень.

Валентина Лозова, 18 років, займається танцями, захоплюється читанням книг.

– Щастя - у моменті. Тоді, коли ти на мить відчуваєш таке неймовірне тепло у грудях, легкість, задоволення переповнює тебе, посмішка мимоволі з'являється на обличчі, і хочеться стрибати та кричати на цілий світ про СВОЄ щастя.

Для мене щастя - бути у колі своєї сім'ї чи то друзів. Коли перебуваєш серед людей, на яких не впливає ні погода, ні відстань, ні настрій, які за будь-яких умов тебе зрозуміють (бо такі ж божевільні, як і ти) і підтримають.  Із котрими можна сміятися із усіляких дрібниць досхочу!

Щастя – це кожна перемога над собою. Я щаслива, коли задоволена результатами своєї роботи. Це може бути новий складний елемент у танці чи то вдало написаний твір, – це саме ті труднощі, подолання яких робить людину кращою, дає підґрунтя для звершення чогось більшого.

І, насамкінець, щастя – це мир! Мир у людській душі, у кожній сім'ї та мир у країні (якого ми з нетерпінням чекаємо)!

Отож, наше щастя тільки в наших руках! Хочеш бути щасливим? ЛОВИ МОМЕНТ!!!

 

 

Фото надане Валентиною Лозовою

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему