Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Бер 2017

Валентина Люліч: "Відчувати щастя — значить бути собою!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя не десь там, колись. Воно не в чомусь і не в комусь. Воно в нас самих. Його не потрібно шукати або чекати, його потрібно відчувати", – говорить Валентина Люліч – героїня Щастя на НародUA.

Валентина — поетеса з Рівного, авторка двох книжок поезії та кулінарного детективу, член НСПУ. Працює у жанрі співаної поезії. Свої вірші та твори інших авторів кладе на музику і виконує на літературних вечорах та зустрічах в супроводі гітари. Захоплюється східними танцями, плаванням, різноманітними видами вишивки.

483232 503314079724783_815356250_n

Що таке щастя?

У дитинстві, потім трішки пізніше, і ще пізніше я чомусь думала, що стану щасливою, коли матиму будинок, достаток, вийду заміж і т.д., тобто придбаю щось, досягну чогось…

Досягаючи поставлених цілей, отримуючи певні матеріальні блага починаєш розуміти, що це супроводжується лише короткочасним задоволенням, а скоріш всього самозадоволенням від досягнутого, в деякій мірі захопленням собою та результатами. Таке задоволення проходить, особливо коли у тебе вже є те, чого так хотів, про що мріяв. І вже мрія – не мрія… Ціль – не ціль… Бажання – не бажання…

У коханні так само, тільки складніше. Здається, що щастя – це бути разом із людиною, яку кохаєш. Але ж… Вже ніби разом із цією людиною, але чомусь так важко, так складно… Розумієш, що саме зараз розпочинаються випробовування вірністю, витривалістю, взаємністю… А далі – ніби і людина не твоя, і ти – не її, і у кожного свої інтереси, різні смаки, плани на життя тощо.

І в один прекрасний момент, переживши, скуштувавши, спіткнувшись, упавши, озираєшся назад і розумієш неповторність моменту, подій, відчуттів.

Долаючи перепони, усвідомлюєш, що отримуєш задоволення саме долаючи їх заради чогось, когось, заради мрії, діючи вільно, за покликом серця, прислухаючись до душі…

І розумієш, що кохаєш - коли літаєш, а літаєш - коли бажаєш. І так просторо, і так легко, і стільки свободи! І, наповнюючи кожну хвилину свого життя бажанням, відчуваєш його гармонію та повноцінність. Мріючи, твориш, відчиняючи собі простори для польоту.

Сьогодні можу із впевненістю сказати, що щастя не десь там, колись. Воно не в чомусь і не в комусь. Воно в нас самих. Його не потрібно шукати або чекати, його потрібно відчувати.

А відчувати щастя – значить бути собою!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему