Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лют 2016

Вадим Мазур: «Щастя – це коли тебе люблять і коли любиш ти»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Вадим Мазур - герой Щастя на НародUA. "Найяскравішим проявом щастя вважаю наш день вінчання", - розповідає він.

Вадим Мазур, просто Вадим, 24 роки. Закінчує 6 курс НТУУ «КПІ». Слово «дім» застосовує у трьох випадках – де проживає зараз, де зупиняється, коли приїздить в рідне місто, й батьківський дім. Це людина з добрим серцем, яка зуміла зберегти  у собі простоту й дещо дитячу відкритість.

- «Жіноче щастя – був би милий поруч», - як у пісні. Але точнісінько таким є й щасливий відблиск в чоловічих очах. Коли поруч одна жінка, дружина. І зовсім не таке чоловіче щастя, про яке співає ТІК.

Щастя – це коли тебе люблять і коли любиш ти. Це Дашечка :) Ви не знаєте, хто це – тоді ви багато чого пропустили! Зараз саме вона записує ці мої слова, усміхається й називає мене підлабузником – моя дружина.

Найяскравішим проявом щастя вважаю наш день вінчання. Тепер я гордо можу сказати: «Я пережив своє весілля» :) У той день не було негативу, самі лиш приємності: неочікувані сюрпризи, теплі слова й емоції. Смакували солодке вино з нами найрідніші рідні й найближчі друзі. Й Дашечка, без неї нікуди :) Хоча, там не було наших собак. А вони теж є пазлами у картині нашого щастя.

Якщо дивитись у майбутнє, то для щастячка не так вже й багато потрібно – облаштуватись у житті. А для цього – досягти професійного успіху, мати своє гніздечко…

Ще людина щаслива, коли не відчуває болю й коли здорові її рідні.

Щастя – це багатоаспектне поняття. Десь там криється й радість від хобі. Для мене це техніка (перш за все – авто/мото), яка безвідмовно працює. Коли ти відчуваєш, що ти її зробив.

Повернусь до свого зеленоокого щастя, яке зараз мені усміхається… Я лиш недавно переосмислив її важливість… Але то вже таємниця :)


Записала Дарія Малашина-Мазур

Автор фото – Анастасія Веселовська


Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему