Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2015

Уляна Терен: «Щастя - це самодостатність»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Уляна Терен - героїня Щастя на Народ UA. "Я щаслива від того, що самодостатня і мені нічого не потрібно, щоб бути щасливою", - каже вона.

Уляна Терен, 18 років, проживає у Львові. Цікавиться та займається громадською роботою та журналістикою. Крім того, вона обожнює подорожувати.

Що таке щастя?

- Чесно кажучи, я не можу конкретно сказати Вам, що таке «щастя», оскільки справді щаслива людина, окрім того, що вона щаслива, не має що сказати. Вона не лічить хвилин. Вона  насолоджується життям. Зазвичай люди про нещастя та біду можуть годинами говорити, а от про щастя../ Тут проблематичніше.

Я щаслива від того, що самодостатня і мені нічого не потрібно, щоб бути щасливою. Мені не потрібна якась конкретна людина, робота, житло, річ тощо. Отримуючи якусь річ,  я не називатиму себе щасливою.  Я радію від того, що є, від того, що на даний момент маю.  В результаті такого мислення, ця позитивна енергетика притягує до мене те, що я хочу. Ні від чого не залежати – ось моє кредо.

Щодо останніх подій, то особливо щаслива я була вчора, коли гризла яблуко з дуже дорогою мені людиною. Здавалося б, що це така дрібниця. Але скільки тепла, радості та щастя несуть такі просі моменти нашого життя.

Твердо можу стверджувати, що я щаслива!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему