Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Трав 2016

Уляна Кривохатько: «Не питайте мене про щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Уляна Кривохатько – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це стан душі, яка не боїться сильних емоцій", – стверджує вона.

Уляна Кривохатько, 21 рік, м. Запоріжжя. Журналіст за освітою, мрійниця за покликанням і равлик за характером. Працює в IT. Любить рок-музику і наукову фантастику. Пише вірші та прозу. Робить ловці снів. Вірить, що все в житті не випадково.

Що таке щастя?

Якби ви спитали мене про пораду, я б сказала наступне: «Ні в кого не питайте про те, чи він щасливий». Щастя рідко буває конкретизованим у часі та просторі, має форму, яку б можна було обуквити. Щастя – це, радше, стан душі, аніж подія.

І все ж люди тисячоліттями запитують одне одного про щастя, але відповіддю «так, я щасливий» майже ніколи не бувають задоволені. Ті, що питають, прагнуть подробиць. Аргументів. Конкретики. Так, ніби щастя – чуже, наживо – може раптом стати їх власним. Підкоритися розуму, як розділ чергової книжки.

Безперечно, буває і так. В нашому світі чимало емпатів. Та зазвичай щастя – дещо надто інтимне, зрозуміле лише тому, хто його відчуває… і намагання одягнути почуття в слова все псує.

Якщо я спробую розповісти вам про своє щастя, воно видасться вам пласким і банальним. Або надто «ванільним». Або ще будь-яким – головне, що відмінним від справжнього. Бо люди є люди і мають схожі радості у житті. Різниця – у внутрішніх відчуттях, для яких не існує епітетів.

Тож, будь ласка, не питайте мене про щастя. Спитайте СЕБЕ. Знайдіть його у СОБІ. І тоді воно буде вашим. І тоді воно буде справжнім.

Щастя – це стан душі, яка не боїться сильних емоцій.

То будьте безстрашними. Хоча б для себе.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему