Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лют 2016

Уляна Каневська: «Щастя в простих речах, треба його помічати»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Уляна Каневська – героїня Щастя на НародUA. "Щастя в простих речах, таке однакове для всіх, і водночас таке різне для кожного з нас.", - стверджує вона.

Уляна Каневська, 20 років, Львів. Пише вірші, захоплюється юриспруденцією, займається танцями, вчиться.

Що таке щастя?

Що на мою думку можна називати щастям?

Щастя в простих речах, таке однакове для всіх, і водночас таке різне для кожного з нас.

Для когось, щастя - це новий телефон, для когось - це погляд людини, в яку таємно закоханий, а для когось - це плач тільки-но народженого немовляти.

Здавалось, нічого складного і неймовірного тут немає, але Ви не помічали, як сяють очі в тих, в кого ця мрія збулась. Так, саме мрія, хоча, можливо, для когось це здасться тільки тимчасовою і невибагливою примхою, але в кожного вони є, мрії, здійснення яких робить нас щасливими, не дивлячись ні на що.

Щастя для мене, напевно, це твої очі, в яких я бачу себе, це дотик руки, яка мене завжди зігріває і ніколи не відпустить, це твоя усмішка, на яку я здатна дивитись цілу вічність, це твої губи, коли ти говориш, як сильно сумуєш за мною, це твої успіхи і навіть невдачі, коли ти мені про них так натхненно розповідаєш.

Щастя для мене - це бути поруч з тобою, відчувати твоє тепло, ділити з тобою радість і сум, підтримувати в кожній думці, в кожному слові, в кожному починанні.

Я звичайна дівчина, в якої ще все попереду - страхи, сподівання, перешкоди, злети і падіння. Можливо, я ще не знаю, що таке щастя в повній мірі, але, здається, я його знайшла в твоїх очах. Ти робиш мене щасливою, незалежно від того, яка погода за вікном, чи в якому настрої я сьогодні прокинулась.

Щастя в простих речах, воно в посмішках дорогих тобі людей. Щастя - це бути причиною їх усмішки. Ти неодмінно побачиш його в рідних очах, через які для тебе відкриється їхня душа.

Цінуйте своїх дорогих людей, без них щастя неможливе.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему