Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Трав 2016

Уляна Дудок і щастя: сукня, вся у роздмуханій голові кульбаби, жменька суниць, п’ять пелюсток бузку

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Уляна Дудок – героїня Щастя на НародUA. "Щастя здається чимсь невловимим, далеким і таким, що станеться з тобою колись – скаже хтось. Але як це трапляється у дитинстві? Сукня, вся у роздмуханій голові кульбаби, жменька суниць, п’ять пелюсток бузку – оце вже не просто щастя, а ціле ЩАСТЯ!", – запевняє вона.

Уляна Дудок, львівська поетка, автор збірок поезій „Для тебе”, „Гранатовий перстень”, „Дім з верандою для мрій”, журналіст, член Національної спілки письменників України, лауреат конкурсу „Коронація слова – 2013”. Захоплення: художні книги, туристична журналістика, аргентинське танго. Працює заступником начальника відділу в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.

Що таке щастя?

Щастя здається чимсь невловимим, далеким і таким, що станеться з тобою колись – скаже хтось. Інколи й справді здається, що щастя – це пережиті миті, які усвідомлюєш, переосмислюєш тільки після того, як проживеш їх. Метафора ідеального відчуття. Але як це трапляється у дитинстві?

Сукня, вся у роздмуханій голові кульбаби, жменька суниць, п’ять пелюсток бузку – оце вже не просто щастя, а ціле ЩАСТЯ!

13187896 863313313795859_378042308_n

Для мене воно – у сфотографованому серцем пейзажі, збігові невипадкових випадковостей, неспокійній музі. Це якісь важливі епізоди у житті, що вкарбовуються у пам’яті назавжди.

З часом щастя живе не в минулому або майбутньому часі – а просто у тобі: коли носиш у животі янгола, а потім споглядаєш його усміхнене личко.

Щастя – це коли небо ясне, рідна земля – вільна. І найдорожчі – поряд. Це коли своїм щастям можна поділитися – тоді воно стає ще більшим. За словами героїні роману Гілберт „Їсти, молитися, кохати”, щастя треба прагнути, за нього боротися, невтомно брати участь у реалізації своїх власних дарів.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему