Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Груд 2019

Тетяна Зінченко: "Щастя, як і квітку, треба плекати, вирощувати в собі"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – коли прокидаєшся зранку, готуєш собі і рідним сніданок, смакуєш своїм сніданком і вибігаєш у цей світ: працювати, бути для когось опорою і для когось радістю", – розповідає Тетяна Зінченко – героїня Щастя на НародUA.

Тетяна Зінченко – закохана у світ, квіткозалежна. Щодня почуваю потребу в яблуку, квітці, усмішці й намагаюся цим ділитися зі світом.

Журналістка, улюблені рубрики: «Народ, історія і творчість», «Моя історія і мова», «Людина і світ», «Свята, звичаї, традиції», «Смачне життя».

Люблю людей, які усміхаються, мені здається, що вони дуже щирі.

Що таке щастя?

79649148 2421364511415266 7031806163083591680 n

Насінинки щастя – у нас!

- Я би вибрала ці олівці: їх більше і дуже багато різних відтінків.

- Добре, давай візьмемо ці. А не хочеш таких? Їх менше, але поглянь, які насичені кольори: є ягідний, ну просто як справжні ягоди, є бірюзовий, як море зранку…

- Я хочу і ці, і ці!

- Але ж деякі з них повторюються! Тобі треба однакові олівці?

- Треба! Хочу, щоб у мене було багато барвистих кольорів!

Ця моя розмова з племінницею – з низки багатьох розмов з нею. Коли щастя відчувається безпосередньо, без ефемерних уявлень, таке, як воно є. Щастя не думати ні про що, крім як про кольори олівців. Дивишся на олівці – думаєш про олівці. Щастя йти по дорозі і слухати, як співають пташки – поспішати на роботу, та все ж чути спів пташок. Бачити, як  сходить сонце і думати про сонце. Прокидатися у цей світ, бо в ньому живе рідна людина, рідні люди…

Щастя – в деталях. Воно не має форм величезних розмірів. А головне – воно народжується у нас відразу ж із нашим народженням і так у нас і живе. Якщо ми хочемо чогось, мріємо про це, треба шукати це спочатку в собі, не сумніваючись, що воно там точно є. Хочеш любові – люби! Любов – це така магія душі, яка притягує, яка породжує лиш гарне, віддачу. Або хочеш мудрості: вчися, читай, роби кроки! Як кажуть мудрі люди, впевнено зроблений крок – це вже запорука успіху. Хочеш, щоб до тебе ставилися гарно – почни із себе. Хочеш гарну роботу: знову ж таки працюй над собою. Рости, шукай, не сиди на місці! Усе в нас: усі насінинки того, що забажається, у нас є. Ніщо не дається просто так. Щастя, як і квітку, треба плекати, вирощувати в собі, а далі будуть плоди. Щастя – це тішитися за когось, а не заздрити. Заздрість руйнує все на своєму шляху, щастя – не пустити в себе заздрість. Щастя – вміти отримувати і віддавати.

Що треба зробити, щоб бути щасливим? Просто бути, тішитися новому дню, людям, сонцю, виконувати свою роботу. Банально, напевне, але робота – також частина щастя. І, звичайно, загальнолюдські цінності: мирне небо над головою, спокій, здоров’я. Щастя – коли прокидаєшся зранку, готуєш собі і рідним сніданок, смакуєш своїм сніданком і вибігаєш у цей світ: працювати, бути для когось опорою і для когось радістю.

А що таке велике щастя? – колись запитувала мене моя невгамовна допитлива маленька племінниця.

Бути! – відповіла я їй і, мені здається, вона зрозуміла.

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему