Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лип 2016

Тетяна Варв’янська: «Щастя» – це гарне ім’я для песика чи кошеняти»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Варв’янська – героїня Щастя на НародUA. "Головне — знати напевно, що щастя є тим шляхом, з якого не можна звернути.", – стверджує вона.

Тетяна Варв’янська, 28 років, Суми. Поет, практичний психолог, рекламіст, займається йогою та айкідо, підтримує соціальні та мистецькі ініціативи. Публікувалася в періодиці різного ґатунку, брала участь у літературних конкурсах, заходах та фестивалях.

Що таке щастя?

“Щастя” — це гарне ім’я для песика чи кошеняти, за умови, що ви любите тварин. Щастя — це коли цілий світ звужується до його/її зіниці, а серце стає до памороки широким. Щастя — дихати озоном після дощу, і знати, що рідні живі, і ви — теж. Щастя — удосконалювати себе кожен день, знаючи, що ви ідете шляхом розвитку, а не повільної деградації. Щастя — відчувати, як напружуються ваші фізичні, емоційні, духовні м’язи, насолоджуватися рухом життя, енергією, що тече усіма рідинами.

А ще, звичайно, щастя — мати справжніх друзів, які не кидають напризволяще і не зникають із життя, раптово, як китайський ліхтарик, запалений серед ночі. Займатися тими справами, якими б займався, якби був безмежно і непристойно багатим. Щастя — якщо ті справи добрі. Чесно кажучи, багато із чого людина може вичавити щастя.

На мій суб`єктивний погляд, головне — знати напевно, що щастя є тим шляхом, з якого не можна звернути. Це лакмусовий папірець, який визначає якість життя. Якщо того самого щастя у будь-якій формі (а воно ще й до того і за формами різне) немає, то щось тут не так. Значить, ви заперлись у кущі та хащі, замість того, аби рівненько стрибати лісом, нюхати квіти і їсти полуниці. А веду я до того, що щастя — це нормально. Наразі хочеться побажати кожному сховати у цьому слові щось своє, зашити собі у кишеню і тримати поряд усе життя!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему