Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Черв 2014

Тетяна Турчин і щастя: малювання, вірші, пізнання нового

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні для Народ UA розповідає про своє щастя Таня Турчин. Для Тетяни щастя у тому, аби пізнавати щось нове, творити щось нове і реалізовувати свою творчість.

 

Тетяна Турчин, 20 років. Захоплення: люди, які не просто говорять, а втілюють слова в реальність; роупджампінг; вишивання; книги.

–  Щастя можна знайти в будь-чому  чи в будь-кому. Розуміння слова «щастя» приходить із часом.  У дитинстві ти розумієш, що щастя – це нова іграшка, а коли дорослішаєш, то розумієш, що щастя зовсім у іншому... Щастя у тому, що твої рідні та близькі поруч, здорові та щасливі. Твоя кохана людина розуміє тебе та завжди підтримує.

 

Для мене щастя реалізується у тому, що я люблю.

 

Я знаходжу щастя у малюванні. Коли ти малюєш, проникаєш зовсім у інший світ, нереальний світ. ти просто починаєш творити.

Щастя з'являється, коли я пишу вірші. Коли рядок за рядком розкривається щось нове, непізнанне. Щастя для мене проявляється в тому, що я можу займатися тим, що я обожнюю.

 

Головне – вірити в те, що все буде добре. Якщо налаштовуватися на позитив, то життя відкриється зовсім з іншої сторони...

 

Фото надане Тетяною Турчин

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему