Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Вер 2017

Тетяна Сидоренко: "Щастя надійно заховане в найпотаємнішій мушлі мого серця"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Категорія щастя як першооснова усіх наших здобутків, важких перемог, реалізованих мрій присутня повсякденно й повсякчасно в моєму житті", – розповідає Тетяна Сидоренко – героїня Щастя на НародUA.

Тетяна Сидоренко – письменниця з м.Ніжина.

Що таке щастя?

Я не прихильниця ідилічного образу щастя, бо занадто добре знаю реальність. Але категорія щастя як першооснова усіх наших здобутків, важких перемог, реалізованих мрій присутня повсякденно й повсякчасно в моєму житті. Так-так, щастя первинне по відношенню до всього іншого: здоров’я, наприклад, чи успіх, працелюбність і працездатність, свобода й творчість.

Звичайно, я щаслива. В цьому немає нічого оригінального. Кожну людиночку Господь створює для щастя. Не для страждань, поневірянь, жахіть, - а тільки для щастя! Я це збагнула вже в зрілому віці. Тому взялася поступово й методично правильно себе перепрограмовувати. То була найважча робота в моєму житті – перезавантаження себе самої на свідомісному, психоемоційному й навіть на енергетичному рівнях. І результат – вирощене внутрішнє щастя. Воно – не для демонстрації іншим, бо надійно заховане в найпотаємнішій мушлі мого серця. Воно зіткане з маленьких та ще менших перемог і позитивного настрОю щодо світу нашого, - строкатого, непередбачуваного, часто жорстокого й глухого. Але ми в ньому живемо. Ми його творимо. Ми – його діти. Ми за нього в одвіті. Тільки своїми добротворними справами ми спроможні дати йому щось потрібне, що потім обертається найголовнішим – відчуттям, що ти є носієм щастя.

Коли мені прямо посеред вулиці кажуть «Ви світла», «Як добре, що у Вас усе добре», я мисленно дякую Господу за чудову свою життєву програму бути щасливою.

 

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему