Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


31 Лип 2017

Тетяна Рибар: "Щастя змінне, як пори року"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

У літню пору – тепле, квітуче, сяюче, ароматне, загадкове, авантюрне, багатообіцяюче.

"Гадаю, що щастя – це творчість у найширшому розумінні. А у творчості немає меж. Не дарма кажуть: кожен творить сам своє щастя", – розповідає Тетяна Рибар – героїня Щастя на НародUA.

10514617 737071629686587_135687481166241948_n

Тетяна – поетеса, прозаїк, психолог. Хобі: живопис.

Що таке щастя?

Одного дня ти прокидаєшся і усвідомлюєш, що тобі 40 – а ти ще і не жила. Починаєш займатися літературою, образотворчим мистецтвом, вивчаєш психологію, шиєш ляльки, розводиш свійську птицю, вирощуєш квіти, виховуєш дітей, втрачаєш чоловіка, ростиш внуків, переживаєш життєву кризу, виходиш ще раз заміж, мрієш про театр, плануєш стати фотографом, закінчити як мінімум ще два вузи, залишатися молодою, завершити ще безліч творчих задумів і головне – знати, що ти щаслива. Господи. Дай на все це сили!

Щастя настільки об’ємне поняття, на мій погляд, що викристалізувати, що є найважливішим, неможливо. Щастя – це бачити, чути, відчувати, любити і бути коханою, це уміння вірити близькій людині. Гадаю, що це творчість у найширшому розумінні. А у творчості немає меж. Не дарма кажуть: кожен творить сам своє щастя. За нього треба вміти боротися, як за життя. З ним треба вміти ділитися. Це не ефемерне явище. Це тоді, коли хочеться жити, любити, розвиватися, рости. Коли ти помічаєш навколо себе інших і приймаєш у собі свою інакшість. Це – ознака людяності. До речі, щасливий ніколи нікого не образить! Навпаки, у такому стані людина великодушна, піднесена, добра. І зрештою, щастя – це знайти для себе Бога.

Але найважливіший момент – щастя треба вміти розпізнати.

Якщо спробувати надати йому поетичного відтінку, то на мій погляд, воно змінне, як пори року. У пору весни – юне, чисте, легковажне, мрійливе. У літню пору – тепле, квітуче, сяюче, ароматне, загадкове, авантюрне, багатообіцяюче. Осінньої пори – яскраве, насичене, визріле, багатогранне, феєричне. У зимову ж пору – стримане, спокійне, розсудливе, філософське. Звісно, ми змінюємось у часі, змінюються наші потреби, почуття, знання, наш внутрішній світ, наш світогляд, наша суть.

Щастя придумане для Людини.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему