Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Груд 2016

Тетяна Педан: «Щастя – це наповненість любов'ю»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Тетяна Педан – героїня Щастя на НародUA. "Щастя — в пізнанні життя і світу, в відчутті Вселенської гармонії, в любові вселенській", – розповідає вона.

Тетяна Педан, Київ. Магістр соціоніки, автор книг «Знайди гармонію в житті», «Характер за зовнішністю», «У миті вічності земній». Визначає за зовнішністю і фото соціонічний тип людини, проводить семінари «Хто твоя половинка, як її знайти і кохання зберегти», навчає соціоніці, консультує. У години душевного смутку народжуються вірші і це надає наснаги і їй, й іншим. Мріє, щоб люди бачили характери інших за зовнішністю, пізнавали себе й інших, жили у злагоді з собою і світом. Вишиває вишиванки, для яких розробляє генетичний код власника: ім’я, дату народження, бажане.

Що таке щастя?

Щастя — це стан, коли ти в ладу з самим собою. Коли любиш.

Любити людей — це щастя. Знати своє призначення і жити згідно з ним — велике щастя.

Щастя — наповненість любов'ю, внутрішня гармонія. Щастя — коли на крилах на роботу і радісно — додому в трепетному очікуванні зустрічі. Щастя, коли помічаєш усе навколо і яке це все прекрасне. Коли розумієш себе, що відбувається, бачиш знаки долі, допомагаєш людям, — щасливий.

Особливе щастя — у творчості.

Мистецтво — теж щастя: зазвучала трепетна мелодія, дивовижна пісня, скульптура чудова, картина, поезія, душі співзвучна, необхідні слова знайшлися ... Ви уявляєте, яка насолода! Живемо в мистецтві ми!

Щастя — посмішка перехожого і твоя у відповідь.

Щастя — в спонтанності, особливо в спонтанному танці з коханим очі в очі ... О! Ви тоді божественні, і світло божественний очей, і лик божественний коханого.

Щастя — коли народжуються вірші, тоді ти в блаженному щасті навіть від кожного розділового знаку. Щастя — окриленість. Щастя — особливі бачення в пізнанні сущого.

Щастя — в пізнанні життя і світу, в відчутті Вселенської гармонії, в любові вселенській. І в дуальності: це коли разом з людиною, хто є твоєю половинкою. Тоді відбувається природна реалізація сильних сторін обох і захист слабких, коли стаєш самим собою, сильним, цілісним, гармонійним, ну, і звичайно, це — приємне спілкування, потрібні поради і підтримка, радість і сміх, тепло ніжне, словами невисловлюване.

Щастя — в реалізації себе, коли виходить те, що ти робиш з любов'ю. Подяка людей — особливе щастя. І вдячність твоя за все, що маєш. Одне почуття подяки — вже щастя.

У школі вчителька цитувала: "А щастя, по-моєму, просто буває різного зросту: від купки і до Казбеку - в залежності від людини".

Люди! Будьте щасливі! Ви народилися для цього.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему