Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Черв 2015

Тетяна Мельниченко: «Щастя - це відчувати поштовхи дитини, що носиш під серцем»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастям з НародUA ділиться Тетяна Мельниченко. “Найкращий подарунок від коханого – це ще одне сердечко, яке б’ється всередині тебе!", - каже вона.

Тетяна Мельниченко, спортивна дівчина, живе в Києві. Обожнює подорожі, відпочинок на природі та походи з рюкзаком за спиною. Захоплюється східними танцями, певний час займалась ними. Любить проводити час на прогулянках з коханим.

Що таке щастя

- Я вважаю, що немає більшого щастя в усьому світі, ніж нове життя, яке ти ось-ось подаруєш світові. Саме з цього починається щастя кожної жінки – в її дитині.

Щастя – ніщо інше, як емоції і почуття, які ти випромінюєш, особливо в стані вагітності, адже сама вагітність вже є щастям. Підтримка та турбота коханого чоловіка в цей момент, радісні і нетерплячі родичі, животик, що збільшується кожного місяця, і маленькі речі на полицях в магазинах.

Щастя – це раптові поштовхи ніжкою по животику, коли ти цього не очікуєш.

Щастя – коли коханий чоловік починає говорити до нього та ніжно гладити тебе, в той час, коли ти з’їдаєш черговий пакет цукерок, заїдаючи солоним огірком.

Щастя – коли з гордістю приїжджаєш до своїх, і всі наперебій засипають тебе компліментами, питають про те, як ти себе почуваєш.

Щоб стати щасливою - просто потрібно народити щастя самій!

 

 

Фото надані Тетяною Мельниченко

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему