Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Черв 2018

Тетяна Максимук: "Щастя – це можливість прокидатися і зустрічати новий день"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя неможливо описати жодними словами та картинами чи знаками, його потрібно відчувати", – розповідає Тетяна Максимук – героїня рубрики Щастя на НародUA.

 34984959 239054503343336 7040404949603188736 n

Захоплююсь майже всім, чим тільки можна

Слава Україні! Мене звуть Тетяна, я народилась та живу у чарівному краї – Волині. Навчаюсь у медичному коледжі на факультеті «Фармація».

Захоплююсь майже всім, чим тільки можна, та виділю речі, які зі мною протягом усього життя і ні на день не полишають мене.

Джерело моєї духовної енергії, моя терапія душі

Я обожнюю літературу, постійно читаю і розповідаю про це людям. Книги - це джерело моєї духовної енергії. Особливо закохана у поезію, адже сама пишу. Писати вірші - моя терапія душі, без  якої я б не була собою.

Проте найважливішу роль в моєму житті займає волонтерство. Волонтерю в різноманітних сферах – від організації фестивалів до Сходу. Хоча, зараз в основному моя робота спрямована на зону АТО. Саме тому моє щастя  побудоване на волонтерстві.

Що таке щастя?

34792121 239054483343338 8057145561083543552 n

Щастя – це можливість прокидатися і зустрічати новий день, а згодом проводжати його за обрій. Щастя неможливо описати жодними словами та картинами чи знаками, його потрібно відчувати.

Що для мене щастя?

Моє щастя - це…

1. Усмішка на обличчі військового.

2. Теплі обійми і радість зустрічі після довгого часу розлуки.

3. Дзвінок від військових із хорошими новинами, і що сьогодні без втрат.

4. Відверті, душевні розмови з бійцями, про яких я знаю лише розмір форми й чобіт, проте ці люди стали для мене братами. Це моя величезна родина, це моя душа. Я знаю, що можу бути спокійною доки вони вартують на посту там, а я за них горою тут.

5. Можливість  допомагати.

6. Жити і розвиватись на своїй рідній землі. Дихати волинськими лісами і степами.

І цей список є  безкінечним…

Як досягти щастя?

Просто не будьте байдужими. Відкрийте душі та подивіться навколо, допомагайте та радійте дрібницям. Будьте щирими та сонячними. І пам’ятайте, що байдужість вбиває щастя.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему